Ulft, Nederland
Terug

Opbouw voor Zwarte Cross 2016 begonnen

0f3b4fde9c52f235ead76e55452da9e4.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het zonnetje is beeldig aanwezig, dit is ontzettend mooi opbouwweer", aldus André Nijman van de Feestfabriek. "We beginnen altijd eerst met piketjes zetten (paaltjes, red.), de rijplaten worden nu gelegd, de eerste tenten worden nu al gezet bij onze productiekant. We bouwen op zoals we de laatste jaren gewend zijn." De organisatie is ondertussen goed bekend met het terrein, maar dit jaar wordt er weer een kleine wijziging toegepast. Het hoofdpodium wordt een kwartslag gedraaid.

"Nu gaat het geluid over het festivalterrein heen", aldus Nijman. Het heeft volgens hem niet alleen met het geluid te maken. "De mensen die vorig jaar aan kwamen lopen liepen meteen rechtsaf. Daar leek het heel erg druk, maar links stond minder volk. Nu komen ze recht aanlopen, dus kunnen ze zich mooi verspreiden." Dat is voor de organisatie geen ingrijpende aanpassing. "Onze eigen productiekantoor is nu meer backstage verplaatst. Maar dat is vooral voor ons eigen belang en niet voor het publiek."

Lees ook

Lasergun0.png

Politie Oost-Nederland wijst N319 aan als projectweg na groot aantal ongevallen

De politie Oost-Nederland heeft de N319 tussen Warnsveld en Kotten in de Achterhoek bestempeld als een zogenaamde ‘Projectweg’ en gaat hier de komende tijd meer controleren, zoals langs de Zutphenseweg bij Vorden. Dit betekent dat deze weg een stuk meer verkeersongevallen heeft dan soortgelijke wegen, en dit komt door meerdere factoren.

Sporthal de Kamp Hengelo

Verduurzaamde Hengelose sporthal geopend: ‘Bouw je dit nieuw, ben je 25 miljoen euro kwijt’

De gemeente Bronckhorst wil in 2030 energieneutraal zijn. Met de verduurzaming van sporthal de Kamp in Hengelo is een nieuwe stap in die ambitie gezet. Met energielabel A+++ op zak moet het complex uit de jaren 70 nog zeker twintig jaar mee.

FransBauer0.png

Van Koningsweekend tot concert op De Vijverberg: volle evenementenagenda in Doetinchem

Muziek vanaf de kade langs de Oude IJssel, foodtrucks aan het water en een stadionconcert op De Vijverberg: Doetinchem maakt zich op voor een nieuw jaar vol evenementen. De stadsgemeente wil daarbij niet alleen vernieuwen, maar ook bijvoorbeeld het vertrouwde en feestelijke gevoel van het Koningsweekend van vorig jaar opnieuw laten herleven. Daarnaast verschijnen er sommige evenementen in een nieuw jasje.

Zwembad30.jpg

Zwembad(en) Berkelland wordt onderwerp van verkiezingsstrijd

ANALYSE | De jarenlange discussie over één, twee of zelfs vijf zwembaden wordt in Berkelland over de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart getild. Maar daarmee is voor een deel van de zittende raadsleden de kous niet af: het wordt een verkiezingsitem!

Politie handboeien 4.JPG

'Gevoelloos monster' Mark S. uit Borculo hoort jarenlange celstraf en tbs tegen zich eisen

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een straf van 12 jaar cel en tbs met dwang voor Mark S., de 32-jarige man uit Borculo die verdacht wordt van grootschalige en jarenlange sextortion van jonge vrouwen. De officier van justitie stelde de eis op de vierde dag van de rechtszaak in Groningen.

ToerismeCampingCaravanTent0.png

Bronckhorst wil investeren in recreatie en toerisme: toeristenbelasting moet omhoog

De gemeente Bronckhorst wil meer investeren in recreatie en toerisme, blijkt uit een door hun gepresenteerde visie. Zij willen dat toeristen vaker terugkomen, langer blijven en meer besteden in de gemeente.