gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwembad van gezin uit Zelhem gesloopt

86c44790d119b0aef70a7f9429f12e69.jpg

Dolblij waren de kinderen van Robert te Winkel uit Zelhem nadat ze door een succesvolle crowdfundingsactie een zwembad met opblaasdieren cadeau kregen. Maar dat zwembad en de dieren werden stuk gesneden, tot woede van vader Te Winkel.

Redactie REGIO8 |
"Ik dacht meteen: welke idioot is bezig geweest?", briest Robert te Winkel in gesprek met Omroep Gelderland. "Het is een gerichte actie, tenminste zo voelt het. Alleen het zwembad is namelijk kapot, de rest is heel. Iemand is heel bewust met een mes op pad gegaan." Het gezin Te Winkel werd landelijk bekend door deelname aan het tv-programma Steenrijk, Straatarm. Na de uitzending werd er spontaan een inzamelingsactie gestart voor het gezin dat nauwelijks iets te besteden had. En door het geld van de crowdfunding stond er ineens ook een zwembadje in de tuin, maar die is nu vernield.

Zoon Job is hevig teleurgesteld. "Ik baal wel heel erg, we zaten op de ene dag met zijn allen in het zwembad, de volgende dag is hij ineens kapot." Hoewel er inmiddels een vervangend badje is, wil Robert wel weten wie de zwembadsloper is. "De verzekering mag het dan wel vergoeden, maar ik ben pissed off", zegt de vader van het gezin. "Als je iets met mij hebt, prima. Maar je moet niet mijn kinderen dit plezier ontnemen. Dit is ook nog eens mijn terrein. Mensen zijn nu te ver gegaan. Ik ga maatregelen nemen en dit uitzoeken."

Foto: Omroep Gelderland

Lees ook

BoumansWerger.jpg

Burgemeester Boumans naar spoedoverleg, burgemeester Werger zit Achterhoek Raad voor

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem heeft zich afgemeld voor de vergadering van de Achterhoek Raad en de lancering van het merk Achterhoek maandagavond. Hij reist af naar Den Haag voor een spoedoverleg met het kabinet over de onrust rond asielopvang. Burgemeester Laura Werger van Oude IJsselstreek neemt de honneurs waar bij de DRU in Ulft

PaviljoenDeStrang0.png

Paviljoen de Strang in Ulft opent deuren: ‘Bijna handdoek in de ring gegooid’

Het had niet veel gescheeld of Paviljoen de Strang in Ulft zou er helemaal niet komen, nu draait de horecagelegenheid die ook dagbesteding is volop. "Wat ooit begon als een idee tijdens een praatje bij de schutterij, is nu uitgegroeid tot wat het nu is", zegt bestuurslid en één van de kartrekkers Theo Hendriksen.

kerk silvolde2.jpg

Gemeente Bronckhorst staat nachtelijke Oranje-wedstrijden in horeca toe

Voetballiefhebbers in Bronckhorst hoeven zich geen zorgen te maken dat zij de WK wedstrijden van Nederland niet in hun dorpskroeg of restaurant kunnen bekijken. De gemeente verleent namelijk een ontheffing voor ondernemers die de WK wedstrijden van Oranje buiten de normale openingstijden in hun horecazaak willen uitzenden.

Boumans.jpg

Boumans roept Den Haag op tot verantwoordelijkheid in asielcrisis: 'Je kunt niet halfslachtig te werk gaan'

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem uit stevige kritiek op de manier waarop in Den Haag wordt gesproken over de spreidingswet en asielopvang. Volgens hem zorgt de politieke discussie ervoor dat bestaande wetgeving onder druk komt te staan en dat dit leidt tot onrust in de samenleving. Dat zei hij in het televisieprogramma Buitenhof, waar hij sprak als burgemeester en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

IMG-20260518-WA0016.jpg

Handballers van Doetinchemse Artemis’15 pakken eredivisieticket

De handbalmannen van Artemis’15 sloten het seizoen zaterdagavond in eigen huis glansrijk af. In Doetinchem werden de Achterhoekers officieel kampioen van de eerste divisie. Daarmee spelen ze volgend seizoen in de Next Handball League (voorheen eredivisie).

Politie handboeien 1.JPG

Man uit Borculo reed masturberend voorbij meisjes: 'Ik ben heel dom geweest'

Een man (28) uit Borculo schaamt zich dood voor het masturberen in zijn auto terwijl hij meisjes inhaalde die naar school fietsten. "Ik ben heel dom geweest", zei hij vrijdag in de rechtszaak tegen hem.