Ulft, Netherlands

Woningen in Doetinchem ontruimd na brand

Meerdere woningen in een flatgebouw in Doetinchem zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag tijdelijk ontruimd. Een container onder het gebouw was in brand gevlogen.
Jasper Hazelaar | 6 januari 2022 14:18 | Aangepast op 6 januari 2022 14:18
De brandweer werd rond 02.45 uur gealarmeerd voor het incident aan de Eduard Schilderinkstraat. Ter plaatse bleek een container in de kelder van het flatgebouw in brand te staan. Voor de zekerheid is daarom besloten de onderste twee verdiepingen van het gebouw te ontruimen. De brandweer had vervolgens weinig moeite om het vuur onder controle te krijgen.

Een ambulance is vanwege de brand naar de locatie gekomen, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De oorzaak van de containerbrand is niet vastgesteld. Brandstichting wordt niet uitgesloten door de politie.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

brand|

Lees ook

Stapel snoeiafval brand af in Lievelde, rook trekt over N18

Automobilisten die over de N18 reden ondervonden hinder door de rook die over de Twenteroute trok. D...

Brandweer moet vierduizend kilo voer uit silo's scheppen in Doetinchem

De brandweer moet uit het pand van het diervoederbedrijf in Doetinchem waar woensdagochtend brand on...

Frituurpan vat vlam in woning in Terborg

In een woning in Terborg is woensdagmiddag brand ontstaan. De vlam sloeg in de pan tijdens het fritu...

Zeer grote brand ontstaan boven cafetaria in Winterswijk, markt ontruimd

Boven een cafetaria op de Markt in Winterswijk is zaterdagmiddag een zeer heftige brand ontstaan, he...

Schuurtje naast leegstaand pand in Harreveld verwoest door brand

In een schuurtje naast een leegstaand pand in Harreveld is woensdagavond brand ontstaan. Bij de bran...

Brand in ondergrondse papiercontainer in Doetinchem

De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt voor een brand in een ondergrondse papiercontainer in Doetin...