gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wenting tekent contract bij De Graafschap

b8afdad3a59cfdf8d7ea0a343a402688

De Graafschap heeft dinsdagmiddag Ebbe Wenting gecontracteerd. De 21-jarige verdediger uit Hengelo tekende een contract tot het eind van het seizoen, met een optie voor nog een jaar.

Domien Esselink |
"Ik ben trots", laat Wenting weten. "Ik heb er lang voor gewerkt, dus dit is ook wel een opluchting." De verdediger, die in de jeugd overkwam van Keijenburgse Boys, maakte eerder dit seizoen zijn debuut in het uitduel met TOP Oss. "Sinds anderhalf jaar train ik volledig mee met het eerste elftal. Na mijn debuut gaf de trainer al aan dat ze mij het vertrouwen wilde geven en dat ik het goed doe. Dit is weer een extra boost in mijn vertrouwen."

Manager voetbalzaken Peter Hofstede is blij met het vastleggen van de Achterhoeker. "Ebbe heeft de afgelopen anderhalf jaar laten zien dat hij ongelofelijk gedreven is om het eerste elftal te halen", aldus Hofstede. "Hij heeft inmiddels zijn debuut gemaakt en we vonden het nu tijd worden om hem daarvoor te belonen."

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-04 at 23.02.17

De Graafschap opnieuw hard onderuit

De Graafschap heeft opnieuw een flinke nederlaag geleden. Koploper Heracles Almelo legde de Superboeren met 5-0 over de knie. Daarmee blijft de ploeg van Thomas Duivenvoorden steken op één punt.

Bahia rechtvoor entree

Bahia in Bocholt week dicht voor groot onderhoud

Zwemparadijs en saunacomplex Bahia in Bocholt is sinds vrijdag 4 september een week gesloten. In het complex vinden grondige schoonmaak-, onderhouds- en renovatiewerkzaamheden plaats. Hoewel de tijdelijke sluiting vooraf in Duitsland was aangekondigd, waren niet alle bezoekers uit de Nederlandse grensstreek daarvan op de hoogte.

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.55.09

Van lawinepijlen tot sterretjes: inleveractie Lochem drukbezocht ondanks Achterhoekse blinde vlek

Vuurwerk is nu echt verboden in Nederland. Maar juist in de Achterhoek is nog maar weinig mogelijkheid om dat vuurwerk in te leveren. Om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen, rijdt er daarom een vuurwerkbus door Nederland. Vrijdagochtend staat hij in Lochem, later nog in Zutphen en Enschede. Daarmee is de Achterhoek een blinde vlek op die kaart.

Stadhuis doetinchem

Inwoners delen zorgen over sociale veiligheid in Doetinchem: 'Sommige plekken liever vermijden'

Donkere fietspaden, overlast door drugsgebruikers, verwarde of verkeerd begrepen personen en intimidatie op straat. Dat kwam naar boven tijdens drie gespreksavonden over sociale veiligheid in de gemeente Doetinchem. Inwoners deelden uiteenlopende situaties en plekken waar zij zich niet veilig voelen.

SluisEefde0

Sluis bij Eefde kan vaker worden gebruikt: van vijf naar tien doorvaarmomenten

Rijkswaterstaat verhoogt vanaf maandag het aantal momenten waarop schepen door de sluis bij Eefde kunnen varen. Het aantal schuttingen wordt uitgebreid van vijf naar tien per dag. De verruiming is mogelijk doordat het waterpeil van de IJssel de afgelopen week verder is gestegen.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met ideaal terrasweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij Landwinkel Luemers in Ulft voorspelt de weerboer een ideaal weekend om het terras op te gaan.