gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Volleybalschool ook succes zonder NeVoBo

f3de0c34e8b9a2e42339e8230d174163.jpg
Redactie REGIO8 |

“De Achterhoekse Volleybal Academie is een aantal jaren terug via de NeVoBo opgestart”, laat trainer Frans Jordens weten. “Voor kinderen die meer dan middelmatig talent hebben en extra training nodig hebben.” Volgens de Dinxperloër was het een succesvol eerste seizoen in de SaZa Topsporthal. “Het afgelopen jaar was super”, vindt Jordens. “We trainen lekker en we hebben hele enthousiaste kinderen en grote groepen deelnemers.”

De jonge deelnemers delen de mening van hun trainer. “Je leert allerlei trucjes voor bij het volleybal”, vertelt Merlijn. “En je leert gewoon de techniek goed.” De trainers vinden het belangrijk dat spelers de kans krijgen om meer te oefenen. “Een voorbeeld is onder andere Lonneke Slöetjes die dus bij ons getraind heeft”, stelt een trotse Arend Hordijk, coördinator van de Academie. “Het doel is om zoveel mogelijk jeugd op een hoger niveau te krijgen, zeker in de Achterhoek.”

Foto: REGIO8

Lees ook

GRAVROUWENPROMOTIE0.jpg

Huldiging voor De Graafschap Vrouwen na historische promotie

De Graafschap Vrouwen heeft geschiedenis geschreven door te promoveren naar de Eredivisie. De voetbaldames wisten met 1-2 te winnen van Jong-Ajax en daarmee kampioen te worden in de eerste divisie. Op een zonovergoten festival Achterland in Doetinchem werden de dames onder luid applaus gehuldigd.

Stadhuis doetinchem.jpg

Coalitie Doetinchem rond: twee nieuwe gezichten in college

De coalitieonderhandelingen in Doetinchem zijn afgerond en de deelnemende partijen zijn eruit. PRO, CDA, VVD en D66 presenteren hun coalitieagenda ‘Samen en met lef’. Met de nieuwe agenda schuiven ook twee nieuwe gezichten aan als wethouder. Maarten op de Weegh treedt voor het eerst aan en Antoon Peppelman komt over van de gemeente Bronckhorst.

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.

WhatsApp Image 2026-05-25 at 09.21.16.jpeg

Café-restaurant in Neede grotendeels verwoest door grote brand

In een café-restaurant in Neede heeft zondag op maandagnacht een grote brand gewoed. Er raakte niemand gewond.

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.