gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Versterkt De Graafschap tegen Jong Utrecht

1397e37d87d234436b70f93bcc4931f8.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik vind dat we elke thuiswedstrijd moeten winnen, en daar gaan we ook voor", aldus trainer Henk de Jong. Zeker tegen hekkensluiter Jong FC Utrecht lijkt een overwinning voor de Superboeren noodzakelijk. "Maar je moet nooit iemand onderschatten, want dan doe je verkeerde dingen", vindt De Jong. "Het moet net zo scherp als vorige week tegen MVV." Aanwinst Tarik Tissoudali staat te trappelen om zijn thuisdebuut te maken: "Ik heb echt zin om te voetballen, ik heb het gemist", aldus de flankspeler die het afgelopen halfjaar weinig speelde bij VVV. "Ik kan niet wachten om de supporters achter me te hebben."

Tissoudali verwacht dat hij de selectie van De Graafschap beter maakt. "Ik denk dat ze een stukje creativiteit missen hier", aldus de van Le Havre gehuurde linksbuiten over zijn nieuwe team. "Dat kan ik wel goed invullen. Je hebt wel andere snelle buitenspelers, we hebben een goed team voor Jupiler League-begrippen." Trainer De Jong is blij met Tissoudali en Frank Olijve als winterse versterkingen: "Ik was al blij met mijn groep, maar deze jongens brengen wel iets extra's. "

El Jebli slachtoffer van Tissoudali
De basisplaats van aanwinst Tissoudali gaat ten koste van Youssef El Jebli. "Hij deed het steeds beter, dus het wordt een goede concurrent voor het middenveld en de buitenspelers", aldus trainer De Jong over El Jebli. "Maar we hebben nu een topfitte linksbuiten gehaald, dan moet hij ook spelen. Youssef pakt dat ook heel goed op."

Opstelling: Bednarek; Straalman, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Olijve, Klaasen, Diemers; Van Mieghem, Serrarens, Tissoudali.

Foto: REGIO8

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.