gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vergara Berrio blijft langer bij De Graafschap

ed40d04cfac21b0829840a06690214cb.jpg

Het aflopende contract van Jonathan Vergara Berrio bij De Graafschap is met een jaar verlengd. De 22-jarige middenvelder kampt dit seizoen met veel blessureleed, maar desondanks krijgt hij een nieuwe verbintenis.

Jasper Hazelaar |
“Na een jaar van hard werken aan mijn herstel, doet het mij goed dat de club vertrouwen in mij houdt”, laat jeugdproduct Vergara Berrio weten in reactie op zijn contractverlenging. “Ik ga er alles aan doen om weer te kunnen knallen. Deze kans grijp ik met beide handen aan.” De middenvelder leek dit seizoen een kans te krijgen bij de eerstedivisionist, maar een zware knieblessure gooide roet in het eten. Vergara Berrio zit momenteel in de laatste fase van zijn revalidatie.

Voor de geboren Doetinchemmer is het zijn tweede contract bij De Graafschap. In de verbintenis is een optie voor een extra contractjaar toegevoegd. Vorig seizoen maakte Vergara Berrio als invaller voor Stef Nijland zijn debuut in het met 5-1 gewonnen duel met Jong AZ.

Foto: REGIO8

Lees ook

GRAVROUWENPROMOTIE0.jpg

Huldiging voor De Graafschap Vrouwen na historische promotie

De Graafschap Vrouwen heeft geschiedenis geschreven door te promoveren naar de Eredivisie. De voetbaldames wisten met 1-2 te winnen van Jong-Ajax en daarmee kampioen te worden in de eerste divisie. Op een zonovergoten festival Achterland in Doetinchem werden de dames zaterdagmiddag onder luid applaus gehuldigd.

Stadhuis doetinchem.jpg

Coalitie Doetinchem rond: twee nieuwe gezichten in college

De coalitieonderhandelingen in Doetinchem zijn afgerond en de deelnemende partijen zijn eruit. PRO, CDA, VVD en D66 presenteren hun coalitieagenda ‘Samen en met lef’. Met de nieuwe agenda schuiven ook twee nieuwe gezichten aan als wethouder. Maarten op de Weegh treedt voor het eerst aan en Antoon Peppelman komt over van de gemeente Bronckhorst.

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.

WhatsApp Image 2026-05-25 at 09.21.16.jpeg

Café-restaurant in Noordijk grotendeels verwoest door grote brand

In een café-restaurant in Noordijk heeft zondag op maandagnacht een grote brand gewoed. Er raakte niemand gewond.

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.