gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van zolderkamer naar Maassilo voor 2Faced

9cacabc8d6894032a71cde42a04dbe4f.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn hier op dit zolderkamertje van mijn ouders begonnen met samen mixen", aldus Gerard Lodders. "Uiteindelijk kregen we de vraag of we op Loudness wilden draaien." Het duo merkt dat er veel liefhebbers zijn van hardstyle in de Achterhoek. "In de Randstad zie je vooral heel veel techno-feesten", aldus Rick Oortgiese. "Hier in de Achterhoek zijn meer hardstylefeesten dan in de rest van Nederland." De twee worden inmiddels af en toe ook herkend. "Zo af en toe wordt je wel eens op een feest aangesproken", geeft Oortgiese aan. "Dat blijft bizar om mee te maken, omdat je op zo'n moment zelf ook een feestvierder bent. Dat is leuk om te zien."

Het optreden in Rotterdam heeft voor Lodders nog een speciaal tintje. "De Maassilo is een van de dikste locaties van het land", geeft Lodders aan. "Ik ben zelf ook geboren in Rotterdam, dus dat geeft wel een speciaal gevoel. De Maassilo is echt een geval apart." Het duo hoopt dat het optreden een opstap is naar meer, maar is vooral ook blij met wat ze tot nog toe bereikt hebben. "We willen doorgaan hoe we nu bezig zijn", aldus Lodders. "We staan erin van: 'alles wat er bij komt is mooi meegenomen en alles wat we mogen doen is gewoon mooi'. Mocht het een keer ophouden, dan is het ook mooi geweest."

Foto: REGIO8

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.