Ulft, Netherlands

Twaalf bezoekers vast in kermisattractie in Groenlo

112Achterhoek-nieuws.nl
Op de kermis in Groenlo zaten twaalf bezoekers een tijdje vast in een draaibank attractie. De brandweer kwam toegesneld naar de locatie om de mensen te bevrijden.
Redactie REGIO8 | 20 augustus 2024 09:46 | Aangepast op 20 augustus 2024 09:46
Door nog onbekende oorzaak stond een attractie op zijn hoogste punt vast. Het lukte de eigenaar van de attractie niet om vervolgens de draaibank van zijn rem af te halen zodat de bezoekers uit konden stappen. De brandweer werd ingeschakeld om de mensen te bevrijden. Eenmaal op locatie bleek de draaibank al van zijn rem af en dat de bezoekers weer veilig met beide benen op de grond stonden.

Hoe het heeft kunnen gebeuren wordt door de eigenaar nog onderzocht. Twee kinderen zijn volgens de politie onwel geworden tijdens het vastzitten. Zij zijn opgevangen achter de attractie en later gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel.

Lees ook

Achterhoekse Laura van Kaam staat in Ziggo Dome: 'Echt een droom'

Een primeur voor de Achterhoekse zangeres Laura van Kaam dit weekend. Komende zondag staat ze voor h...

Nettelhorsterweg (N825) weer open voor verkeer

De Nettelhorsterweg (N825) tussen Lochem en Borculo is vanaf vrijdag aan het eind van de dag weer op...

Achterhoekers bepalen zelf het bord: streekeditie Monopoly in de maak

Veel landen hebben hun eigen variant van Monopoly, sommige Nederlandse gemeenten of plekken hebben z...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Ulft een zacht en regenachtig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Brand in schuur bij woning Beltrum zorgt voor veel rookontwikkeling

De brandweer is vrijdagochtend vroeg uitgerukt voor een brand in een schuur bij een woning aan de He...