Ulft, Netherlands

Twaalf bezoekers vast in kermisattractie in Groenlo

112Achterhoek-nieuws.nl
Op de kermis in Groenlo zaten twaalf bezoekers een tijdje vast in een draaibank attractie. De brandweer kwam toegesneld naar de locatie om de mensen te bevrijden.
Redactie REGIO8 | 20 augustus 2024 09:46 | Aangepast op 20 augustus 2024 09:46
Door nog onbekende oorzaak stond een attractie op zijn hoogste punt vast. Het lukte de eigenaar van de attractie niet om vervolgens de draaibank van zijn rem af te halen zodat de bezoekers uit konden stappen. De brandweer werd ingeschakeld om de mensen te bevrijden. Eenmaal op locatie bleek de draaibank al van zijn rem af en dat de bezoekers weer veilig met beide benen op de grond stonden.

Hoe het heeft kunnen gebeuren wordt door de eigenaar nog onderzocht. Twee kinderen zijn volgens de politie onwel geworden tijdens het vastzitten. Zij zijn opgevangen achter de attractie en later gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel.

Lees ook

Flinke opstopping na aanrijding tussen auto en vrachtwagen N317 Breedenbroek

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een vrachtwagen op de N317 bij Breedenbroek is een fli...

Transfercarrousel draait op volle toeren bij De Graafschap voor duel met RKC

Na afloop van de afsluitende training voor De Graafschap-RKC Waalwijk ging het donderdag weinig over...

Krezip, Heinoos en La Fuente versterken line-up Zwarte Cross

De organisatie van de Zwarte Cross heeft een nieuwe reeks artiesten toegevoegd aan de line-up van de...

‘Stammenstrijd’ in debat Berkelland voorschot op verkiezingen

ANALYSE / Een vasthoudend debat in de gemeenteraad van Berkelland, als voorschot op de gemeenteraads...

Motie van afkeuring in DRU dossier op agenda: ‘Aan onrust schoppen heb je niks’

Raadslid Richard de Lange (ADA) komt donderdagavond met een motie van afkeuring tegen het college. R...

Varssevelder Leneman naar EK baanwielrennen: 'Teamsprint hoogste medaillekans'

Loris Leneman mag op vier onderdelen de Nederlandse eer hooghouden tijdens de Europese kampioenschap...