gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sugababes, Chef'Special en Willeke Alberti op de  Zwarte Cross

e0bb6126ac01561f3062881cca1ff964

De organisatie van de Zwarte Cross heeft donderdag opnieuw een reeks artiesten toegevoegd aan de line-up. Ook Chef’Special, Sugababes en Willeke Alberti gaan het podium betreden.

Syb Boumeester |  | Aangepast op
‘De bezoeker krijgt met deze toevoeging een uiteenlopend programma voorgeschoteld’, vertelt de organisatie van de Zwarte Cross. In de een na laatste toevoeging aan de line-up zijn een aantal grote namen bekendgemaakt. Het Britse trio Sugababes is één van de opvallende nieuwe namen op de line-up, ze zijn onder andere bekend van de hits Push the Button en About You Now.

Ook heeft de Zwarte Cross enkele toppers van eigen bodem toegevoegd aan de lijst met artiesten. Zo staan Chef’Special, Willeke Alberti en de Nederpop All Stars dit jaar op het podium in Lichtenvoorde. In die laatste band zitten bekende namen als Nol Havens van VOF de Kunst en Erik Mesie van Toontje Lager.

De line-up van de Zwarte Cross is met 329 artiesten bijna compleet. In mei volgt de laatste aanvulling. Het festival vindt plaats op 17, 18, 19 en 20 juli in Lichtenvoorde.

Lees meer over:

Lees ook

270600_Politie_zwaailicht_2

Raadslid Montferland betrokken bij dodelijk busongeluk in Zwitserland

Bij een ernstig busongeluk in Zwitserland zijn donderdagmiddag vijf doden en veertig gewonden gevallen. Aan boord waren 44 passagiers en een chauffeur. Bij het ongeval was raadslid Rob Mos van de gemeente Montferland betrokken. Het ongeval gebeurde aan het einde van de middag in het kanton Graubünden.

image

Tranen van blijdschap in Ratum: ontwikkelaar ziet af van vier Duitse windturbines

Stadtwerke Münster ziet af van de bouw van vier grote windturbines vlak over de Duitse grens bij Ratum. De turbines maakten deel uit van meerdere Duitse windenergieprojecten rond Winterswijk. De geplande windmolens zouden een tiphoogte van 250 meter tot 267 meter krijgen.

SporthalVordenGLD

Financiële tegenvaller bij verbouwing sporthal Vorden minder dan eerder verwacht

Voor de renovatie en verduurzaming van sporthal 't Jebbink in Vorden is 425.000 euro extra nodig. Dat bedrag ligt fors lager dan de tegenvaller van bijna 1 miljoen euro waar de gemeente eerder rekening mee hield.

GRAEMM0

De Graafschap zoekt ommekeer in Emmen: ‘Het begint echt bij de strijd’

De Graafschap kent een dramatische seizoenstart. Eén punt uit vijf wedstrijden spreekt daarbij boekdelen. Die cijfers komen ook bij trainer Thomas Duivenvoorden en zijn ploeg hard aan. Toch is de sfeer binnen de selectie volgens de oefenmeester nog altijd goed.

vuurwerkinleveren0

Ruim 200 kilo vuurwerk ingezameld door vuurwerkbus Lochem

Er is ruim 200 kilo vuurwerk ingeleverd bij de vuurwerkbus in Lochem vorige week vrijdag. De bus rijdt door Nederland om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen. Die ene dag in Lochem was daarmee al succesvoller dan twee dagen in Zeeland bij elkaar, daar kwam 90 kilo binnen.

Bahia100

Na één week weer als nieuw: Bahia ondergaat megaklus

Zes zwembaden leegmaken, schoonmaken, controleren en opnieuw vullen, terwijl ook een van de elf sauna’s grondig wordt vernieuwd. In zwembadparadijs Bahia in Bocholt wordt deze week met man en macht gewerkt. Schilders, tegelvoegers, timmerlui, eigen technici en andere medewerkers hebben slechts één week om de enorme onderhoudsklus te klaren. Zaterdag moeten de deuren alweer opengaan voor de gasten.