gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Stokkersweg in Eibergen dicht voor verkeer

da50f152f6a7255cd4e29a462da5b9e1.jpg
Redactie REGIO8 |
Omdat de Stokkersweg een veelgebruikte route is, zet aannemer Noaber18 verkeersregelaars om automobilisten om te leiden. Ook wordt er een tijdelijke keerlus aangelegd, zodat het verkeer dat toch de weg oprijdt weer makkelijk weg kan. Fietsers en wandelaars kunnen later wel weer gebruik maken van de route, omdat er een brug over de Berkel komt.

De aanleg van de nieuwe brug over de Berkel en de afsluiting van de Stokkersweg is onderdeel van de vernieuwing van de N18. De Twenteroute wordt daarmee veiliger en sneller. Naar verwachting is de nieuwe N18 klaar in de tweede helft van 2018.

Foto: Noaber18

Lees ook

20260520_104721.jpg

Varsseveldse leerlingen in de ban van Water Race: ‘Water is goud waard’

Op basisschool de Meeander in Varsseveld is woensdagochtend de Water Race gelanceerd. 41 leerlingen uit groep 8 gaan de komende weken de strijd met elkaar aan voor een betere waterkwaliteit in hun omgeving. Samen met milieuorganisatie Race Against Waste wil Provincie Gelderland waterbewustzijn onder kinderen vergroten.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 16.14.33.jpeg

Automobilist gewond nadat auto over de kop slaat op Netterdseweg in Azewijn

Bij een eenzijdig ongeval op de Netterdseweg in Azewijn is woensdagmiddag een persoon gewond geraakt. De auto kwam in de sloot terecht en maakte vervolgens een koprol.

OpeningN348 Provincie/Gemeente.jpeg

Werkzaamheden N348 tussen Eefde en Gorssel klaar: maximumsnelheid verlaagd

De provincie Gelderland heeft vorige week samen met onder andere de gemeente Lochem de N348 tussen Eefde en Gorssel geopend. De weg zat de afgelopen zeven weken dicht door werkzaamheden.

NieuweMolen0.jpg

Nieuwe Molen in Sinderen honderd jaar: voorzitter (97) trots

Maalderij De Nieuwe Molen viert haar 100-jarig jubileum. Het industrieel historisch erfgoed in Sinderen wordt beheerd door een stichting, die onderhoud verzorgt en af en toe nog brood bakt. Voorzitter Dolf Kersjes (97) kijkt met trots naar de geschiedenis aan de Keurhorsterweg, waar hij opgroeide.

Bijen0.jpg

Imkeropleiding populair in Achterhoek: vrouwelijke interesse groeit

De populariteit van het bijenhouden groeit in de Achterhoek. Bij de Bijenstal van imkervereniging de Grensstreek in natuurgebied Engbergen merken ze dat er een groeiende interesse is om het imkervak te leren. Imker Arie Doornink ziet een bijzondere trend.

Duitsland Drukte.jpg

Vervanging viaducten op A3 bij Emmerich: opnieuw belemmeringen voor grensverkeer

Automobilisten die eind mei via de A3 verder Duitsland in willen, moeten opnieuw rekening houden met flinke vertraging. De Duitse Autobahn gaat van vrijdag 29 mei 20.00 uur tot maandag 1 juni 05.00 uur helemaal dicht tussen de grensovergang bij Beek en Emmerich-Ost.