gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ruurloër cel in na verkrachten van vrouw

350f00078a2a88426e24754a8c23338b

Een dertigjarige man uit Ruurlo is veroordeeld tot een celstraf van veertien maanden voor het verkrachten van een negentienjarige vrouw. Na het drinken van veel alcohol in Nijmegen kroop de man in bed bij het slapende slachtoffer en haar vriend.

Jasper Hazelaar |
Naast de gevangenisstraf van veertien maanden, waarvan zes voorwaardelijk, moet de man ook een schadevergoeding van zestienduizend euro betalen aan het slachtoffer. Hoewel de Ruurloër zelf zegt dat hij grote delen van de avond niet meer kan herinneren door overmatig alcoholgebruik, is er volgens de rechtbank voldoende bewijs uit het DNA-onderzoek en de verklaringen gekomen. Nadat de dertigjarige man bij de vrouw en haar vriend in bed was gekropen, drong hij met zijn vingers de vagina van de vrouw binnen.

De man vond niet dat opzet bewezen kon worden, maar de rechtbank ging niet in deze argumentatie mee. “De man had namelijk direct een weerwoord toen hij werd geconfronteerd”, meldt de rechtbank. “Hij gaf onder andere de vrouw de schuld.” Voor het voorwaardelijke deel van de celstraf staat een proeftijd van drie jaar.

Foto: REGIO8

Lees ook

25-DSC09594

De Graafschap doet zaken met Juventus: Italiaan Gabriele Finocchiaro gehuurd

De Graafschap neemt Gabriele Finocchiaro op huurbasis over van de Italiaanse grootmacht Juventus. De Doetinchemmers hebben een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 14.47.58

Brommobiel botst tegen gevel van woning in Winterswijk aan

Een brommobiel is dinsdagmiddag tegen een woning in Winterswijk gebotst. De raam van de woning liep hierbij schade op, de bestuurder van het voertuig is naar het ziekenhuis gebracht.

BijDoortje10

Ettense huiskamer Bi-j Doortje verhuist naar kerk: ‘Nu nog een biljart’

Wie helpt de Ettense Huiskamer Bi-j Doortje aan een biljart? Alle kleine beetjes helpen. Dat is eigenlijk de oproep van het initiatief na de verhuizing van de kantine van v.v. Etten naar het café in de vernieuwde Martinuskerk. “De mensen kunnen sjoelen, kaarten maken, kaarten, rummikuppen, knutselen, eigenlijk alles wat ze willen, nu nog een biljart”, zegt Jan Slutter als vrijwilliger.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde komende tijd nog dicht: 'Langere periode met regen nodig'

Het sluizencomplex in Eefde blijft nog tot in ieder geval dit weekend dicht. Vanwege de aanhoudende droogte kwam het waterpeil onder de ondergrens, die op 9,10 meter NAP ligt en werd scheepvaart verboden op het Twentekanaal.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.