gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Rondeel maakt na 150 duels zijn profdebuut

c0457e1d985440c56392c240296d7773.jpg

Jordy Rondeel heeft maandagavond namens TOP Oss zijn debuut gemaakt in het betaald voetbal. Na 150 wedstrijden op de bank kwam de doelman uit Keijenborg maandagavond het veld in tegen Jong PSV.

Jasper Hazelaar |
“Of het nou één of negentig minuten zouden zijn, ik heb altijd geloofd dat het moment zou komen”, zegt de 26-jarige doelman over zijn debuut in het betaald voetbal. “Nu mocht het dan zo zijn.” In de tachtigste minuut kreeg TOP Oss-doelman Bo Geens een rode kaart, waarna Rondeel zich op kon maken voor een invalbeurt bij een stand van 0-0. “Jong PSV voelde dat ze nog konden winnen en ze waren aardig aan het stormen. Wij hadden maar één doel, een punt meenemen naar Oss. Met het team hebben we gezorgd dat ik de nul kon houden bij mijn debuut. Dat ervaar ik als iets moois.”

In totaal zat Rondeel 150 wedstrijden op de bank. Eerst bij De Graafschap, waar hij vanaf 2016 onderdeel was van selectie, en sinds dit seizoen als reservedoelman bij TOP Oss. “Ik heb er jaren keihard voor gewerkt en er veel voor gelaten”, zegt de doelman over zijn debuut. Onder meer Lion Kaak, zijn Hengelose teamgenoot in Noord-Brabant, was na de wedstrijd trots. “Hij vond het helemaal geweldig dat ik met hem op het veld heb gestaan", zegt Rondeel. "Dinsdagmorgen heb ik ook vanuit de spelersgroep en staf van De Graafschap mooie berichten ontvangen. Heel leuk om mee te maken.”

Afscheid bij Oss
Rondeel hoopt dit seizoen nog meer minuten te maken. Volgend seizoen stapt hij als doelman over naar de amateurs van De Treffers. Zijn rol bij de Groesbekers combineert hij met de functie van hoofd jeugdscouting en keeperstrainer bij De Graafschap. “Dat is een hele mooie combinatie voor mij”, vindt de Keijenborger. Zijn debuut in het betaald voetbal pakt niemand hem meer af: “Dit is waar ik op heb gewacht en dat neem ik mee als iets moois in mijn bagage.”

Foto: Bert van Berkum Fotografie

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.