gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Robbemond nieuwe trainer De Graafschap

bf323a3ae86eb6a271f151dd0f8b2f25

Reinier Robbemond is door De Graafschap aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 49-jarige trainer uit Dordrecht tekent voor twee jaar en is daarmee de opvolger van Mike Snoei.

Redactie REGIO8 |
"We zijn zeer verheugd dat we Reinier als nieuwe hoofdtrainer kunnen presenteren", aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. "Na het afscheid van Mike Snoei hebben we de tijd genomen in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. We hebben ons breed georiënteerd om tot de beste keuze te komen. We hebben met elkaar een profielschets opgesteld waar een nieuwe trainer aan moest voldoen. Daar past Reinier perfect bij. Hij heeft ervaring als trainer - in zowel binnenland als buitenland - en heeft een duidelijke voetbalvisie die aansluit bij waar we met de club heen willen." Reinier Robbemond kijkt uit naar zijn terugkeer naar De Graafschap: "Na een geweldige, succesvolle periode bij een topclub als Maccabi Tel Aviv mag ik nu terugkeren als hoofdtrainer bij deze mooie club. Ik heb als speler hier een geweldige tijd meegemaakt met altijd een volle Vijverberg waar het fantastische publiek je altijd steunde tot de laatste seconde. Nu mag ik als trainer met mijn staf en spelers ervoor zorgen dat we in die zelfde sfeer successen mogen gaan boeken. Ik kijk er erg naar uit om te gaan beginnen aan deze mooie uitdaging."

Robbemond speelde eerder in de periode van 2004 tot en met 2009 zestig duels voor De Graafschap en was daarin éénmaal trefzeker. De Dordtenaar was eerder onder meer trainer van TOP Oss en Jon AZ. De afgelopen maanden was Robbemond actief in Israel, waar hij assistent-trainer was bij Maccabi Tel Aviv en met de topclub als tweede eindigde in de competitie. Ook was Robbemond in 2018 enkele maanden interim-trainer van Willem II na het ontslag van Erwin van de Looi in Tilburg.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Tanken10

Duitse brandstofprijs gaat 17 cent omlaag: tanken over de grens wordt weer aantrekkelijk

De Duitse regering heeft samen met de deelstaten een akkoord bereikt om de energiebelasting op brandstof opnieuw met 17 cent per liter te verlagen. Daarmee wordt tanken over de grens voor veel Achterhoekers weer aantrekkelijker. Het steunpakket dat de Duitse regering voor ogen heeft, moet uiterlijk 1 oktober worden ingevoerd en geldt in ieder geval tot het einde van dit jaar.

eeenrichting Eltenseweg Beek_Sluipverkeer12

Eltenseweg weer als vanouds zodra grenscontrolefuik op A12 echt weg is

Sinds de invoering van de Duitse grenscontroles op de A12 weert de gemeente Montferland sluipverkeer uit het dorp Beek met eenrichtingsverkeer op de Eltenseweg. Die maatregel verdwijnt zodra de vaste controlepost bij de grens daadwerkelijk is opgeheven.

Grenscontrole A3

Duitse reacties: ‘De grens gaat open; volgende week gebeurt het’

De vaste grenscontrole op de A3/A12 bij Elten verdwijnt mogelijk al komende week. De Duitse politie gaat automobilisten voortaan vanuit het rijdende verkeer selecteren en voor een controle naar parkeerplaats Hohe Heide leiden. Daarmee moet een einde komen aan de dagelijkse files en het sluipverkeer door Elten, Beek en Babberich.

station Emmerich

Grensregio wil intercitystop in Emmerich: Oude IJsselstreek en Montferland trekken op met stadsbestuur

Emmerich krijgt steun van Montferland en Oude IJsselstreek bij de lobby voor een halte van de nieuwe intercity tussen Amsterdam en Düsseldorf. De drie grensgemeenten willen gezamenlijk bij NS en Deutsche Bahn pleiten voor een stop in Emmerich wanneer de verbinding in 2028 van start gaat.

Graafschap_010

De Graafschap wil eerste zege vervolg geven tegen NAC: ‘Laten zien dat het geen eenmalig iets is’

Na de zeer moeizame seizoenstart heeft De Graafschap eindelijk de eerste overwinning van het seizoen op zak. De Superboeren wisten een spannende wedstrijd bij FC Emmen met 1-2 te winnen. Zondag hoopt de ploeg verder te bouwen op dat resultaat. Trainer Thomas Duivenvoorden merkt een goede energie binnen de selectie, maar wil nog niet te vroeg spreken van een ommekeer.

5b6cce76-4277-3a01-9fd0-3b8470e15d7a

Bouwpauze leidt tot onrust in Bronckhorst: boeren aangesproken door buurtgenoten

Een tijdelijke bouwpauze rond geitenhouderijen heeft in Bronckhorst geleid tot onrust tussen boeren en buurtbewoners. Inwoners spraken geitenhouders aan, omdat hun bouwplannen stil kwamen te liggen. Wethouder Robbert van Velsen van Gemeentebelangen Bronckhorst zegt de ontstane spanningen te betreuren. De gemeenteraad draaide de bouwpauze donderdagavond unaniem terug.