gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion naar finale van Nederlandse beker

9d1ff2f885c3b439c784f150c379f2c1

Active Living Orion heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Nederlandse beker. In de eigen Topsporthal waren de Doetinchemse volleyballers een stuk sterker dan VCN, de nummer voorlaatst in de competitie.

Jasper Hazelaar |
Orion, ongeslagen koploper in de eredivisie, leek bij voorbaat al te sterk voor laagvlieger VCN. Eerder dit jaar werd de ploeg uit Cappele aan de IJssel al met drie sets verslagen, diezelfde eindstand stond dinsdagavond op het scorebord. Orion kwam niet in de problemen en won de drie sets met relatief gemak (25-17, 25-20 en 25-14).

De Nederlandse bekerfinale wordt op maandag 18 april gespeeld in Ede. Tegenstander van Orion is Amysoft Lycurgus of Numidia Topvolleybal Limburg, deze ploegen spelen woensdagavond om 20.00 uur tegen elkaar in Groningen. Orion won de nationale beker in de geschiedenis drie keer, voor het laatst in 2017.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.