Ulft, Netherlands

Opnieuw zoektocht naar vermiste man op Oude IJssel

De politie heeft zondag opnieuw gezocht op de Oude IJssel in Doetinchem naar een vermiste twintigjarige Poolse man. Samen met het gespecialiseerde dregteam uit Urk werd gezocht in de omgeving van de fietsbrug, maar dit leverde geen resultaat op.
Redactie REGIO8 | 1 december 2024 17:39 | Aangepast op 1 december 2024 17:39
Vorige week werd ook al een zoektocht gehouden op de Oude IJssel, de plek waar de man voor het laatst is gezien. Sinds 20 november ontbreekt elk spoor van hem.

In verschillende Facebookgroepen gericht op Doetinchem en omgeving wordt opgeroepen om mee te zoeken naar de vermiste man en eventuele tips te delen met de politie.

(FOTO: 112achterhoek-nieuws.nl)

Lees ook

Fatbiker gewond na aanrijding op Keppelseweg in Doetinchem

Bij een ongeval op de Keppelseweg in Doetinchem is een fatbiker aangereden door een automobilist. Mo...

Medewerker OM uit Doetinchem met tienduizenden kinderpornofoto's wordt vervolgd

Het Openbaar Ministerie vervolgt een 51-jarige man uit Doetinchem voor het bezit van kinderpornofoto...

Eeuwenoud vikingzwaard keert na maanden restauratie terug naar Doetinchem

Het vikingzwaard uit Doetinchem is terug. Na maanden van behandeling bij een restauratiebedrijf in h...

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...