gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opbouw Mañana Mañana op nieuwe locatie

26068853c5cdae8f3a04369650c405a5.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het veld is nu nog leeg", aldus coördinator Jeroen Brummelman. "Zo langzamerhand komen alle leveranciers deze kant op met hun spullen. Het is een behoorlijk klus om alles op tijd op de plaats te krijgen en te zorgen dat we alles in gereedheid hebben om de bezoekers te kunnen ontvangen volgende week." Een nieuw terrein betekent een nieuwe ontdekkingsreis voor Brummelman en zijn team. "Het biedt een paar extra uitdagingen. Alles is nieuw, alles is nog niet eerder op tekening gezet, dus je komt toch wel wat dingetjes tegen." Hij denkt dan aan hekken of bomen die niet goed op de tekening stonden. Volgens hem levert dat echter geen problemen op. "Wij denken alleen in uitdagingen en hebben bijna overal wel een oplossing voor."

De omgeving van Kasteel Vorden biedt voor de organisatie naast uitdagingen ook nieuwe mogelijkheden. De indeling in Hummelo, tot dit jaar de plek waar Mañana Mañana werd gehouden, stond elk jaar grotendeels vast. Dat is nu in Vorden nog anders. "Je hebt nieuwe plekken", vertelt Brummelman enthousiast. "Je kunt alles anders indelen, naar je eigen inzichten. Natuurlijk heeft het ook een aantal beperkingen. Je zit met een aantal waterpartijen en andere dingen, maar in principe kun je het terrein indelen zoals je het zelf wilt." Zoals elk jaar speelt ook het weer een grote invloed op de opbouw. Toch heeft Brummelman liever zon op het festival en regen tijdens de voorbereiding dan andersom. "We hebben allemaal een regenpak en we zijn niet van suiker, dus het komt prima voor elkaar. Wij werken wel door."

Mañana Mañana wordt gehouden op 15, 16, 17 en 18 juni. Kijk hier voor een terugblik op de editie van vorig jaar.

Foto: REGIO8

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.