gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oefenprogramma De Graafschap krijgt vorm

37561bc73a1104d40338824d2af0d8c1
Redactie REGIO8 |
De Open Dag van De Graafschap vindt dit jaar plaats op zaterdag 12 augustus. Aansluitend spelen de Superboeren om 16:00 uur een oefenwedstrijd tegen Jong Ajax. De wedstrijd tegen Heracles Almelo wordt op dinsdag 25 juli gespeeld in Epe. De selectie van trainer Henk de Jong werkt van 24 juli tot 29 juli een trainingskamp af in het dorp op de Veluwe. Vorig jaar verloren de Superboeren in een oefenduel met 2-0 van de Heraclieden.

Voorafgaand hieraan worden er wedstrijden gespeeld tegen GWVV (zaterdag 15 juli) en tegen de winnaar van de Achterhoek Cup (dinsdag 18 juli). Voor de selectie van De Graafschap start het nieuwe seizoen op zondag 9 juli met een training in Westendorp.

Foto: REGIO8

Lees ook

Ton Koenderink

Ton Koenderink met nipte meerderheid benoemd tot wethouder in Berkelland

Ton Koenderink is met een nipte meerderheid van de gemeenteraad benoemd tot wethouder in de gemeente Berkelland. De stemming viel met 13 voor en 11 tegen in het voordeel uit van het omstreden raadslid van Samen voor Berkelland.

04 Politie0

Politie onderzoekt geweldsincident bij station in Gaanderen

De politie is een onderzoek gestart naar een geweldsincident van zaterdagavond bij het station in Gaanderen. Bij het incident raakte een minderjarig iemand gewond. Niet veel later werden twee minderjarige verdachten aangehouden.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.

WhatsApp Image 2026-06-30 at 12.17.19

Geen treinverkeer tussen Wehl en Doetinchem na aanrijding op het spoor

Tussen Wehl en Doetinchem rijden momenteel geen treinen vanwege een aanrijding op het spoor. Het is nog niet bekend wat er precies is gebeurd.

Oostrum0

Van Oostrum stopt bij ODA: ‘Ons door menig stevige etappe geloodst’

Joost van Oostrum neemt na twaalf jaar afscheid als voorzitter van de Omgevingsdienst Achterhoek (ODA). De burgemeester van Berkelland was voorzitter van zowel het dagelijks als het algemeen bestuur van de dienst.

Tempel

Oranjetempel Silvolde in mineur na nachtwedstrijd: Nederland struikelt over Marokko

Zo'n 250 nachtbrakers stonden dinsdagochtend al in alle vroegte klaar in Silvolde voor de zestiende finale van het WK tegen Marokko. Uiteindelijk werden ze niet beloond: Nederland verloor en ligt uit het toernooi. Toch was de sfeer lange tijd feestelijk.