gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Needenaar (25) raakt rijbewijs en auto kwijt

5a7c3194c939003cdeaf2da529f10ff8.jpg

Een 25-jarige automobilist uit Neede is zondag gearresteerd na een vluchtpoging. Hij reed met meer dan honderd kilometer per uur door zijn woonplaats heen en sloeg vervolgens op de vlucht.

Redactie REGIO8 |
De politie wilde de man controleren omdat hij 'eindeloos' rondjes reed op een rotonde, maar de automobilist sloeg op de vlucht. “Tijdens de achtervolging die volgde maakte de bestuurder meerdere (grove) verkeersovertredingen”, meldt een wijkagent in een post op Instagram. “Er werden snelheden gehaald van boven de honderd kilometer per uur en dat allemaal binnen de bebouwde kom.” De man zette zijn voertuig uiteindelijk stil op de Venneriet, waarna hij rennend op de vlucht sloeg. Het lukte de vluchtende man om de politie kwijt te raken, maar hij verloor ook zijn identiteitsbewijs, waardoor de identiteit van de verdachte achterhaald kon worden.

Agenten kwamen de 25-jarige Needenaar even later weer tegen. “Na een klein onderzoek kwamen de agenten toch achter de naam van deze man”, meldt de wijkagent. Hij is daarop gearresteerd. Naast meerdere boetes is de man zijn rijbewijs en auto ‘voorlopig kwijt’. Onderzoek moet duidelijk maken waarom de 25-jarige man op de vlucht sloeg.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

|

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.