gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mogelijke moeder Sem Vijverberg langer in cel

2b58472abb25b72f025b9b4a2c7b6a1d.jpg

De vrouw die is opgepakt voor de betrokkenheid bij de dood van baby Sem Vijverberg blijft langer vastzitten. De rechter-commissaris besloot vrijdag dat ze nog veertien dagen in de cel blijft.

Redactie REGIO8 |
Het Openbaar Ministerie (OM) meldde donderdag al dat het onderzoek voldoende ernstige bezwaren had opgeleverd ‘voor mogelijke betrokkenheid van de vrouw bij de dood van de baby en het achterlaten van het lichaampje’. De exacte rol van de vrouw wordt volgens Omroep Gelderland nog onderzocht. Zo loopt er nog een dna-onderzoek, dat uitsluitsel moet geven of de vrouw daadwerkelijk de moeder is. De Doetinchemse mag momenteel alleen contact hebben met haar advocaat.

Volgens het OM is een verlenging van het voorarrest noodzakelijk voor het onderzoek naar de rol van de Doetinchemse. Ze is vermoedelijk de moeder van de baby, die in 2006 dood werd gevonden in een vijver. De vrouw werd opgepakt nadat de politie de cold case van de dode baby Sem Vijverberg heropende. Een grote campagne leverde vorig jaar tachtig tips op. Een anonieme tip leidde tot de aanhouding van de vrouw.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.