gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kostenstijging zet streep door 44e editie Terborg Toernooi

81dc6ee6ba6068775e40321739e1face.jpg

Het Terborg Toernooi gaat dit jaar niet door. De organisatie heeft bekendgemaakt dat de 44e editie geen doorgang kan vinden vanwege ‘enorme kostenstijgingen’. De loting werd woensdag nog gehouden, maar nu blijkt het financiële risico toch te gortig te zijn.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Hierbij moeten wij helaas mededelen dat het 44e Terborg Toernooi 2025 geen doorgang kan vinden. Hoofdreden hiervoor is dat wij afgelopen 2 jaar te maken hebben gekregen met enorme kostenstijgingen“, aldus de organisatie van het jeugdvoetbaltoernooi. Deze kosten zijn niet te dekken met entreekaarten en sponsoring. Onder andere de hotelkosten zouden volgens de organisatie explosief gestegen zijn. Hetzelfde geldt voor de huur van materieel. “Het financieringstekort zou dermate risicovol worden dat het onverantwoord is dit grote risico te nemen. Daarom hebben wij moeten besluiten editie 2025 te cancelen.”

De loting vond woensdag nog wel plaats, inclusief sportcafé. Destijds leek er nog geen vuiltje aan de lucht. Dit jaar zouden Palmeiras, Club Atlético Sarmiento, KRC Genk, FK Bodø/Glimt, Bayer Leverkusen, De Graafschap, RC Strasbourg en Nigeria YLC All-Stars deelnemen aan het toernooi.

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.