Ulft, Netherlands

Kist Cup voor overleden trainer Kistemaker

De Graafschap en Telstar organiseren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen voor het eerst de Kist Cup. Rondom de oefenwedstrijd tussen de eerstedivisionisten wordt een 'toernooi' georganiseerd dat wordt opgedragen aan de vorig jaar overleden Simon Kistemaker.
Jasper Hazelaar | 4 juli 2022 10:34 | Aangepast op 4 juli 2022 10:34
Kistemaker was in het verleden zowel trainer van de Doetinchemmers als van Telstar. Hij overleed eind vorig jaar aan de gevolgen van kanker. Om de trainer te herdenken én geld op te halen voor de bestrijding van de ziekte organiseren de voetbalclubs daarom de Kist Cup. Dat gebeurt rond de oefenwedstrijd tussen De Graafschap en Telstar op 23 juli in Velsen-Zuid. Het volledige programma van de Kist Cup, waarbij ook teams van oud-spelers tegen elkaar spelen, wordt later bekend gemaakt.

Naast De Graafschap en Telstar is ook het gokbedrijf Unibet betrokken bij de organisatie van de Kist Cup. De Doetinchemse voetbalclub maakte maandag bekend dat het bedrijf sponsor is geworden. “Ik ben trots op de samenwerking met Unibet”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp. “De Kist Cup betekent, na het overlijden van clublegende Simon Kistemaker en zijn vrouw Thea vorig jaar, erg veel voor ons.”

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Tranen bij afscheid van geliefde marktkoopman in 's-Heerenberg

Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 28 sep 2023 16:59

Lees ook

De Graafschap deelt punten na doelpuntloos spektakel

In een goed gevulde Vijverberg is De Graafschap tegen koploper Roda JC niet verder gekomen dan een 0...

Kamerlid Westerveld geniet in uitvak van De Graafschap, maar 'we moeten wel iets'

Tweede Kamerlid Lisa Westerveld was zondag te gast in het uitvak van De Graafschap in het duel met M...

De Graafschap pakt bij MVV Maastricht derde overwinning op rij

De goede vorm van De Graafschap is zondag doorgezet met een 1-2 overwinning op bezoek bij MVV in Maa...

De Graafschap-trainer Vreman waakt voor 'goede' Smeets bij MVV

Na twee overwinningen op rij wil de kersverse subtopper De Graafschap de vorm zondag doortrekken op ...

De Graafschap maakt werk van trainingscomplex op De Bezelhorst

De Graafschap maakt opnieuw werk van trainingscomplex De Bezelhorst in Doetinchem. Met name Guus Hid...

Nieuw boek over culttrainer Simon Kistemaker in de pen

De dochter van Simon Kistemaker, Linda haar man Harald, schrijver Yoeri van den Busken en Jan Eggink...