gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kilders model strijdt om titel mooiste man

dfbe2ed6a19c350d0eeb495ce859d596

Robin Strikkeling uit Kilder strijdt de aankomende maanden om de titel Mister of the Netherlands. De vriend van de Miss Beauty of the Netherlands 2019 Nikki Prein, werd gescout tijdens de finale van de missverkiezing van zijn vriendin.

Redactie REGIO8 |

“In het begin twijfelde ik of het honderd procent bij mij past”, zegt Strikkeling, wie een jaar geleden niet verwachtte ooit dezelfde weg te bewandelen als zijn geliefde. “Na het bestuderen van het traject van Nikki en de mannelijke winnaar van vorig jaar raakte ik overtuigd. Het lijkt me erg gaaf om hetzelfde pad te bewandelen als hen”, licht Strikkeling zijn besluit toe om deel te nemen aan de verkiezing. Het Kilderse model hoopt dat de tips van zijn ervaren vriendin hem een voordeel geven: “Ze weet als geen ander hoe je het beste moet lopen op de catwalk. Daarbij is bijvoorbeeld het aankijken van de jury erg belangrijk.”

Prein is in ieder geval erg trots op haar vriend. Volgens haar heeft Strikkeling de eigenschappen die nodig zijn om de titel Mister of the Netherlands te winnen: “Zijn persoonlijkheid past goed bij een Mister of the Netherlands. Als hij iets doet, dan gaat hij er namelijk voor de volle honderd procent voor.” Daarnaast helpen zijn looks volgens Prein ook mee: “Ik vind hem natuurlijk hartstikke knap.” De voormalig winnares van de Nederlandse missverkiezing heeft er dan ook geen problemen mee dat ze straks met één van de meest begeerde mannen van Nederland loopt. “Heerlijk toch”, zegt ze zonder aarzeling.

Negativiteit negeren
Het Kilderse model leert niet alleen van de positieve ervaringen van zijn vriendin. Prein kreeg namelijk de nodige kritiek en negativiteit over zich heen tijdens de missverkiezing. “Negativiteit van vreemden komt niet zo hard aan, maar als het ook van vrienden en familie komt is dat pittig”, aldus Prein. Ze heeft dan ook een dringende tip voor haar vriend: “Gewoon niet lezen en deze mensen blokkeren. Het maakt je alleen maar onzeker.”

Vooroordelen
Van negatieve reacties heeft Strikkeling totaal geen last. Volgens hem schuilt hierin wel een degelijk verschil tussen mannelijke en vrouwelijke modellen. Waar zijn vriendin tijdens haar verkiezing te maken kreeg met vooroordelen over de vrouwelijke modellenwereld maakte Strikkeling dat tot nu toe niet mee: “Dat vooroordeel hoor je bij mannen nog helemaal niet. Het is opvallend dat dit nog niet zo wordt gezien.”

De finale van de beautyverkiezing is waarschijnlijk begin 2021. Momenteel bevindt Strikkeling zich met 44 anderen in de voorrondes.

Foto: REGIO8

Lees ook

IllegaalVuurwerk0

Zwaar illegaal vuurwerk onderschept bij Ulft, meerdere verdachten aangehouden

De politie heeft onder meer in Ulft een transport met zwaar illegaal vuurwerk onderschept. Het maakte deel uit van een groot onderzoek naar de invoer en handel in illegaal vuurwerk. Tijdens meerdere acties werd in totaal 3800 kilo vuurwerk in beslag genomen.

DRU_020

Voorlopig geen huur, wél vooruitbetaling en extra lening, gemeente houdt DRU overeind

Het DRU Industriepark is nog niet uit de financiële problemen. De cijfers van het eerste half jaar lopen ver achter op de gemaakte begroting. In die begroting was al rekening gehouden met een tekort van 303.000 euro. De gemeente Oude IJsselstreek springt wéér bij om te zorgen dat de boel kan blijven draaien, bleek tijdens de commissievergadering maandagavond. Grootste zorgenkindje op dit moment? De horeca.

BHsMinima00

Cup & Cake helpt vrouwen aan passende bh: ‘Een goede bh zou een basis moeten zijn’

Een goed passende bh is voor veel vrouwen belangrijk, maar lang niet voor iedereen vanzelfsprekend. Stichting Deelkastje introduceerde daarom Cup & Cake in Doetinchem. Met ingezamelde bh’s wil de stichting vrouwen met een kleine portemonnee helpen aan een exemplaar dat vooral goed past.

WhatsApp Image 2026-09-14 at 17.11.50

Flinke roetschade door brand in meterkast in Kilder

Bij een woningbrand in Kilder is een persoon gewond geraakt. Het slachtoffer zou door de rookontwikkeling ademhalingsklachten hebben.

gemeentehuis_doetinchem

Doetinchem wil rioolheffing vanaf 2028 koppelen aan waterverbruik

Gemeente Doetinchem wil vanaf 2028 de rioolheffing op de schop gooien. Vanaf dat jaar willen ze die anders gaan berekenen. Momenteel betaalt ieder perceel hetzelfde vaste bedrag, maar als het aan het college ligt wordt er straks ook nadrukkelijk gekeken naar het drinkwaterverbruik.

Zijspancross00

WK zijspancross na dertien jaar terug op Vennebulten: ‘Begint alweer te kriebelen’

Crossbaan De Vennebulten bij Varsseveld was afgelopen weekend voor het eerst in dertien jaar weer het decor voor het WK zijspancross. Het wereldkampioenschap kwam er dankzij drie particuliere initiatiefnemers, die na het wegvallen van een wedstrijd elders besloten zelf de organisatie op zich te nemen.