gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Goedlachse libero Bleeker vertrekt na dit seizoen bij volleyballers Orion

87c5d8284960d42d7777eee6cbac2d39.jpg

Mats Bleeker vertrekt aan het einde van dit seizoen bij de volleyballers van Active Living Orion. De 25-jarige libero keert terug bij zijn oude liefde, mede-eredivisionist Prima Donna Kaas Huizen.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Bleeker is bezig aan zijn derde seizoen bij de Doetinchemse volleyballers. De komende weken hoopt de ploeg nog eremetaal te veroveren in de beker en in de competitie, maar dat zullen voor de libero de laatste wedstrijden in het groen, of het oranje, zijn. Orion nam Bleeker in 2021 over van Taurus, waar hij zes seizoenen voor speelde. Daarvoor kwam hij uit voor Prima Donna Kaas Huizen, voor die club maakte hij op veertienjarige leeftijd zijn debuut in de eerste divisie.

“Het is mooi om te zien dat tijdens mijn afwezigheid de vereniging heeft doorgebouwd en zich nog steeds ontwikkelt op het hoogste niveau”, zegt Bleeker in reactie op zijn terugkeer. Hij hoopt met de ploeg een concurrent van Orion te worden: “Het eerste doel voor komend seizoen is het bestormen van de top vier. Ik hoop met mijn ervaring een bijdrage te leveren aan het team.”

Lees ook

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.