Ulft, Nederland
Terug

Gifbeker voor De Graafschap nog niet leeg

f4d187a8fb6039227d83903c43f6ee3f.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap stond al na vier minuten op achterstand. Fatih Kamaci verraste doelman Filip Bednarek: 0-1. Justin Mathieu zette Oss al binnen het half uur op 0-2 voorsprong. De Graafschap leek even terug te komen nadat Piotr Parzyszek een voorzet van Nathaniel Will raak kopte (1-2), maar nog voor rust was het verschil weer twee. Tom Boere, topscorer van de Jupiler League, schoot de door Andrew Driver dom weggegeven strafschop raak: 1-3.

Na rust bleef Oss op stoom en was wederom Boere trefzeker. Na een knappe actie faalde de spits niet oog in oog met doelman Bednarek en bracht de stand op 1-4. Het naïef spelende De Graafschap kwam via wederom Parzyszek en later Alexander Bannink nog terug tot 3-4. Lion Kaak kreeg in de extra speeltijd nog een directe rode kaart en wederom Boere profiteerde van opnieuw een fout bij De Graafschap en schoot de 3-5 binnen voor FC Oss, dat voor het eerst in de geschiedenis wint op De Vijverberg.

Door deze nieuwe nederlaag wordt de situatie van De Graafschap beroerder en zijn de play-offs met de zestiende plaats ver uit zicht. Volgende week gaat De Graafschap op bezoek in Maastricht bij MVV.
Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.

CarnavalKilder50.jpg

Leutekum barst los: REGIO8 zendt grote carnavalsoptocht live uit

REGIO8 zendt in samenwerking met CV De Umdraeyers zaterdag live de carnavalsoptocht van Doetinchem, oftewel Leutekum uit. Vanaf het Simonsplein doet de omroep rechtstreeks verslag van de feestelijke stoet die dwars door het centrum trekt, zodat je niets hoeft te missen van het grootste carnavalsfeest van de Achterhoek.