Ulft, Netherlands

Geen gewonden bij botsing op kruising bij Gendringen

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Twee automobilisten zijn donderdagmiddag tegen elkaar gebotst op de Netterdensestraat bij Gendringen. Bij het ongeval zijn geen gewonden gevallen.
Redactie REGIO8 | 4 april 2025 09:48 | Aangepast op 4 april 2025 09:48
Miltseweg. Een automobilist komende vanaf de Miltseweg zag bij het oversteken van de kruising een andere automobilist over het hoofd met een botsing tot gevolg.

Door de harde klap is de brandstof van één voertuig gaan lekken wat door de gemeente Oude IJsselstreek is opgeruimd. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen.

Lees ook

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...