Ulft, Netherlands

EK-grenscontrole zorgt weer voor file bij Duitse grens

Foto: REGIO8 (archief)
Een grenscontrole op de snelweg A12 ter hoogte van Beek heeft maandag voor een file van meer dan tien kilometer gezorgd. De controles worden gedaan vanwege het EK-voetbal.
Tim Rondeel | 1 juli 2024 12:31 | Aangepast op 1 juli 2024 12:31
Vanwege het Europese voetbaltoernooi controleert de Duitse politie streng op wie het land binnenkomt. Het verkeer richting de Duitse grens liep maandag vertraging op tot meer dan uur. Vanaf de richting Arnhem stond er tot aan de Duitse grens ruim tien kilometer file. Veel Nederlandse supporters zijn maandag vertrokken richting München, waar het team van bondscoach Ronald Koeman dinsdagavond in actie.

Tijdens de groepsfase van EK werden er een dag voor de wedstrijden van het Nederlands elftal ook al grenscontroles uitgevoerd, in de knock-outfase is dit ook het geval. Dinsdagavond speelt het Nederlands elftal tegen Roemenië in de achtste finale van het EK.

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 24 apr 2025 16:51

Lees ook

Dit was Koningsdag 2025: ‘Achterhoek, vriendschap, samenbinden en Duitse regio’

Koning Willem Alexander en de ontvangende burgemeester Mark Boumans spraken er aan het begin en aan ...

Bengevoord verlaat Winterswijk en Euregio voor dijkgraafschap in Brabant en samenwerking met België

Hij pakt Koningsdag in Doetinchem nog mee en kan zijn burgemeesterschap van de gemeente Winterswijk ...

Parochiekerken in Duitsland eren paus Franciscus met klokkengelui

In Duitsland hangen vandaag, dinsdag uit eerbetoon aan de maandag overleden paus Franciscus de vlagg...

Thuiswerken over de grens: eerste stap gezet, maar nog lang niet thuis

Goed nieuws voor wie dagelijks pendelt tussen Nederland en Duitsland én graag eens in pyjama aan de ...

Voor de vierde keer benoemd tot consul voor Nederland in consulaat Kleve

Een dag nadat Trump de importtarieven flink verhoogde, hoopt honorair consul Freddy Heinzel dat dit ...

Elten ademt gezonde lucht – dorp opnieuw erkend als luchtkuuroord

Na jaren van inspanning, het heette ‘een bijna onrealistisch idee’, een erkende gezonde leefomgeving...