gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

EK-grenscontrole zorgt weer voor file bij Duitse grens

0c4952a9c00fd2e898fdfa64455dddcc.jpg

Een grenscontrole op de snelweg A12 ter hoogte van Beek heeft maandag voor een file van meer dan tien kilometer gezorgd. De controles worden gedaan vanwege het EK-voetbal.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
Vanwege het Europese voetbaltoernooi controleert de Duitse politie streng op wie het land binnenkomt. Het verkeer richting de Duitse grens liep maandag vertraging op tot meer dan uur. Vanaf de richting Arnhem stond er tot aan de Duitse grens ruim tien kilometer file. Veel Nederlandse supporters zijn maandag vertrokken richting München, waar het team van bondscoach Ronald Koeman dinsdagavond in actie.

Tijdens de groepsfase van EK werden er een dag voor de wedstrijden van het Nederlands elftal ook al grenscontroles uitgevoerd, in de knock-outfase is dit ook het geval. Dinsdagavond speelt het Nederlands elftal tegen Roemenië in de achtste finale van het EK.

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.