gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Einde conflict tussen De Graafschap en Zuil

98084e17f744d86f0fb471450051d62c.jpg

De Graafschap en commercieel directeur Martine Zuil zijn overeengekomen om per mei officieel uit elkaar te gaan. Daarmee komt een einde aan een langslepend conflict tussen beide partijen.

Redactie REGIO8 |
"Ik ben blij dat we uiteindelijk op een goede manier afspraken met elkaar hebben kunnen maken", laat algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp weten in reactie op het akkoord. Over de gemaakte afspraken wil de club geen informatie verschaffen. Zuil kwam in 2015 in dienst als commercieel directeur en kreeg in april 2017 een contract voor onbepaalde tijd bij de Doetinchemse voetbalclub, een keuze waar voorzitter Martin Mos het boetekleed voor aantrok. Na een halfjaar besloot De Graafschap niet verder te willen.

De functie van commercieel directeur bestaat inmiddels niet meer bij de club, het takenpakket is grotendeels ondergebracht bij de algemeen directeur. Zuil laat zelf weten opgelucht te zijn met het akkoord. "Ik ben er letterlijk ziek van geworden. Jammer dat het allemaal zo moest. Ik ben wel blij dat we er uiteindelijk met elkaar zijn uitgekomen. Ik hoop dat ik snel weer een wedstrijd van de club kan bezoeken.”

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_0213.jpeg

CDA trekt zich terug uit gesprekken over raadsakkoord in Berkelland

Het CDA heeft de stekker getrokken uit de gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland. Fractievoorzitter Biense Klein Braskamp gaf dinsdagavond tijdens de raadsvergadering aan geen vertrouwen te voelen, dat er nog geen échte keuzes waren gemaakt en dat de gesprekken geen recht deden aan de verkiezingsuitslag.

WhatsApp Image 2026-05-12 at 15.50.39.jpg

Fietser gewond bij aanrijding met automobilist in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een fietser en een automobilist op de Eduard Schilderinkstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een fietser gewond geraakt. De fietser verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

VVD heeft met drie zetels troefkaarten in handen in Berkelland

ANALYSE / Het CDA in Berkelland is met gekromde tenen aangeschoven bij de nieuwe informateur Erik Haverkort om te praten over een raadsakkoord. De grootste partij heeft de teugels niet in handen. Heeft het CDA de slag gemist of was die niet te winnen?

Gijssel0.png

In plaats van opgeheven hoofd met staart tussen de benen weg

COMMENTAAR / Arjen van Gijssel is per direct gestopt als wethouder namens het CDA in Berkelland. De Ruurlose bestuurder zegt ‘ruimte te willen maken’; niet alleen voor een opvolger ‘om verder te bouwen’, maar ook voor zijn eigen welzijn en dat van zijn gezin.

DSC02388.jpg

Organisatie Dwars deur Zelhem wil meer na succesvolle tweede editie

Ruim 800 deelnemers fietsten vrijdagavond tijdens Dwars deur Zelhem door winkels, autogarages, fabriekshallen en koeienstallen. Zelhemmers kregen op een sportieve manier een uniek kijkje achter de schermen bij bedrijven, waar je normaal gesproken niet zomaar naar binnen loopt.

aanrijding.jpg

Personenauto zwaar beschadigd bij botsing met busje in ’s-Heerenberg

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een busje zijn maandagavond op de Ulenpasweg in ’s-Heerenberg twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Het busje kreeg geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.