De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.
De politie meldt dat het gaat om de bestuurder van de achterste vrachtwagen, een man van 59 jaar uit het Duitse Endorf. Hij zit vast op verdenking van het veroorzaken van een verkeersongeval met letsel tot gevol, zo brengt Omroep Gelderland.
Op de A12 ter hoogte van Beek gebeurde vrijdag een ernstig ongeluk. Meerdere voertuigen botsten op elkaar en daarbij raakten meerdere mensen gewond. Over de toestand van de gewonden mag de woordvoerder in verband met de privacy verder geen mededelingen doen. Wel meldt ze dat geen van de slachtoffers is overleden.
Het onderzoek is in volle gang. Dat richt zich onder meer op de vraag hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.