gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drankrijder klemgereden bij het centrum van Doetinchem

f2cc0d138ea0cbeb2fba2a8f767802ce.jpg

Een drankrijder zonder geldig rijbewijs is afgelopen weekend opgepakt in het centrum van Doetinchem. Hij moet zich binnenkort bij de rechter verantwoorden, ook vanwege het bedreigen en beledigen van agenten.

Redactie REGIO8 |
Het incident gebeurde nadat een geparkeerde auto werd gecontroleerd aan de Korte Kapoeniestraat. De man die achter het stuur zat bleek een geschorst rijbewijs te hebben, waardoor hij niet meer mocht rijden. Ook hing er volgens de politie een sterke dranklucht in het voertuig, wat wees op het drinken van alcohol. “Aangezien wij op dat moment niet hard konden maken dat hij degene was die had gereden, gaven we hem een rijverbod”, laat de politie in een bericht op Instagram weten.

De agenten vertrokken vanaf de locatie, maar hielden de auto in de gaten omdat de man mogelijk alsnog zou gaan rijden. “En wat bleek, ons gevoel was juist”, meldt de politie. “Nog geen twee minuten later zagen we de auto wegrijden. Met meerdere politieauto’s hebben we hem ingesloten zodat hij niet weg kon komen. Toch was hij niet van plan om te stoppen en probeerde alsnog te ontkomen.” Uiteindelijk moest de politie de man klemrijden.

Beledigen en bedreigen
De bestuurder is daarop aangehouden, volgens de politie voor verschillende feiten. Zo zou hij de agenten ter plaatse ook hebben beledigd en bedreigd. “De bestuurder moet zich verantwoorden bij de rechter”, aldus de politie. “De schade aan de auto’s is overigens beperkt gebleven gelukkig.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-29 at 12.48.30.jpeg

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Braamt

Een motorrijder is woensdagmiddag tegen 12.30 uur gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Europaweg in Braamt.

Grensovergang2.jpg

Duitsland gaat niet mee in opschuiven grenscontroles landinwaarts

Berlijn gaat niet mee in het verzoek in een brandbrief van de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich om de grenscontroles een paar kilometer landinwaarts te verplaatsen. Volgens de drie gemeenten zou dit een oplossing zijn voor de huidige overlast en ongelukken in Nederland en aan de grens.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

37-jarige Doetinchemmer aangehouden na grootschalige politieactie

Een 37-jarige man uit Doetinchem is dinsdagmiddag aangehouden bij een grootschalige politieactie in de binnenstad. De man bevond zich op de daken van gebouwen aan de Terborgseweg.

Orion MC Cluskey.jpg

Orion Stars begint aan vijfde finale op rij: ‘Dat gaat zeker niet wennen’

Voor het vijfde jaar op rij staan de mannen van Orion Stars in de finale om de landstitel. De eerste wedstrijd van de best of five serie spelen ze woensdagavond tegen Lycurgus uit Groningen in de eigen SaZa Topsporthal.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 19.33.35.jpeg

Vordenaar zamelt massaal dopjes in voor Diabetes Fonds: 'Hoe meer, hoe beter'

Jaimy Buunk uit Vorden zamelt op grote schaal bierflesdopjes in voor het Diabetes Fonds. Wat begon als een kleine inzamelactie voor een jongen met diabetes, is uitgegroeid tot een flink lopend initiatief.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

Politie grootschalig in actie vanwege man op dak aan Terborgseweg in Doetinchem

De politie is dinsdagmiddag grootschalig uitgerukt naar een pand aan de Terborgseweg in Doetinchem. Daar zou een man op het dak hebben gestaan die volgens de politie een gevaar vormde voor zichzelf en zijn omgeving. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend.