gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap speelt gelijk tegen Excelsior

5bf3fdad61814ed0befdcaf372dcff11

De Graafschap heeft vrijdagavond niet weten te winnen tegen Excelsior. In eigen huis kreeg de thuisploeg voldoende kansen om tot scoren te komen, maar kwam het niet verder dan een 1-1 gelijkspel.

Jasper Hazelaar |

Na vier minuten was het al raak voor De Graafschap. Een schot van Daryl van Mieghem werd van richting veranderd en eindigde achter doelman Alessandro Damen: 1-0. Even later tikte de Excelsior-keeper een aangeraakte voorzet ternauwernood uit zijn goal, maar de thuisploeg verzuimde door te drukken. In de 23e minuut kwamen de bezoekers door een bijzonder fraai afstandsschot van middenvelder Julian Baas weer op gelijke hoogte. De Graafschap werd richting de rust nog gevaarlijk via schoten van Ted van de Pavert en Julian Lelieveld en een goede kans van Van Mieghem, maar gescoord werd er niet meer.

Het spelbeeld na rust bleef redelijk hetzelfde. Het eerste echte gevaar namens de thuisploeg kwam in de 54e minuut via een kopbal van Toine van Huizen uit een vrije trap, maar doelman Damen bracht redding. Ruim tien minuten later zag Van Mieghem zijn schot gepakt worden. De Graafschap drong aan, ook een poging van Elmo Lieftink werd gekeerd. Drie invallers kregen in de slotfase nog goede kansen, maar Mitchell van Rooijen en Elías Már Ómarsson scoorden niet voor Excelsior. Joey Konings wist De Graafschap niet naar de winst te schieten.

Door de puntendeling loopt De Graafschap slechts één punt in op koploper Cambuur Leeuwarden, terwijl Almere City de Doetinchemmers tot op twee punten nadert. De Graafschap vervolgt de competitie volgende week zondagavond met een uitwedstrijd bij concurrent NAC Breda.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.