Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap speelt doelpuntloos gelijk tegen MVV

d845119614bf456cad09743f81341313.jpg

De Graafschap is er niet in geslaagd om de overwinning mee te nemen uit Maastricht. Ondanks een flink veldoverwicht en veel gecreëerde kansen tegen laagvlieger MVV, wisten de Superboeren niet tot scoren te komen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De eerste helft kenmerkte zich door slordig spel en gemiste kansen. Vooral Donny Warmerdam en Jesse van de Haar kregen mogelijkheden om de score te openen, maar doelman Romain Matthys hield de thuisploeg op de been. Aan de andere kant kwam De Graafschap ook goed weg toen een poging van oud-speler Bryan Smeets via de lat het doel net niet vond.

In de tweede helft zette De Graafschap de aanvalslijn voort, met opnieuw grote kansen voor onder andere Van de Haar en de gevaarlijke Ibrahim El Kadiri. Toch slaagde geen van de aanvallers erin om de ban te breken en het veldoverwicht om te zetten in een voorsprong. De scherpte in de afronding ontbrak, terwijl de druk op het MVV-doel toenam. Keeper Matthys voorkwam meerdere keren dat De Graafschap de verdiende openingstreffer maakte, waarmee hij een belangrijke rol speelde in het doelpuntloze resultaat.

Het gelijkspel tegen MVV betekent een gemiste kans voor De Graafschap in de strijd om directe promotie. Hoewel de ploeg dankzij het punt stijgt naar de derde plek, blijft de nasmaak van een onnodig puntenverlies hangen. De interlandbreak biedt nu een kans om aan de afwerking te werken voordat TOP Oss op 22 november op bezoek komt in Doetinchem, waar De Graafschap de goede lijn hoopt te hervatten.

Lees ook

Jeroen Berends0.jpg

Doetinchemse CDA-lijsttrekker Berends naar Het Grote Gemeentedebat

Lijsttrekker van het CDA Doetinchem Jeroen Berends is uitgenodigd voor Het Grote Gemeentedebat. Tijdens het debat gaat hij met lijsttrekkers uit andere landelijke gemeenten, zoals Amsterdam, Den Haag en Utrecht, in gesprek over de toekomst van gemeenten en de rol van de lokale politiek. Het debat wordt georganiseerd door de commissie Democratie en Debat, samen met Binnenlands Bestuur in Nieuwspoort Den Haag.

WhatsApp Image 2026-02-28 at 07.53.37.jpeg

Dodelijk ongeval door botsing op A18 bij Doetinchem

Op de A18 bij Doetinchem is zaterdagochtend 28 februari een persoon om het leven gekomen bij een verkeersongeval. Dat gebeurde op de rijbaan vanuit Wehl richting Doetinchem, ter hoogte van een viaduct.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 16.38.57.jpeg

Kater bevrijd uit motor van auto in Doetinchem

Een kater heeft vrijdagmiddag vastgezeten onder de motorkap van een geparkeerde auto aan de Gasthuisstraat in Doetinchem. Het dier was tijdens een wandeling ontsnapt uit zijn tuigje en kroop het motorcompartiment in.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 22.41.54.jpeg

De Graafschap in Maastricht niet voorbij MVV

De Graafschap is er in Zuid-Limburg niet in geslaagd om laagvlieger MVV over de knie te leggen. Het werd in De Geusselt in Maastricht 3-3. Omdat de achtervolgers ook punten lieten liggen, blijven de Superboeren nog wel op de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie staan.

AFL3 Bibi Ricardo0.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken aan carrière

In de serie ‘De Platte Droom’ van REGIO8 en jongerenplatform Kalm An, volgen we jonge Achterhoekers met een duidelijk doel voor ogen, en hoe ze dit willen bereiken. In de derde en laatste aflevering volgen we Levi Lenting uit Didam en Bibi van Engen uit Doetinchem. Deze jongeren hebben beide de droom om stappen te zetten in hun carrière en werken hier hard voor.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 15.37.01.jpeg

Van Pallandtbad Varsseveld weer open: ‘Negen weken verbouwen werd negen maanden’

Het Varsseveldse Van Pallandtbad is na maanden verbouwen weer open. De oorspronkelijke planning was om de klus in negen weken te klaren, dit werden uiteindelijk negen maanden. Van failliete aannemer tot lekke vloer, Optisport heeft bergen werk verzet om het zwembad weer te kunnen openen.