Ulft, Netherlands

De Graafschap speelt doelpuntloos gelijk tegen MVV

De Graafschap Media
De Graafschap is er niet in geslaagd om de overwinning mee te nemen uit Maastricht. Ondanks een flink veldoverwicht en veel gecreëerde kansen tegen laagvlieger MVV, wisten de Superboeren niet tot scoren te komen.
Redactie REGIO8 | 9 november 2024 12:35 | Aangepast op 9 november 2024 12:35
De eerste helft kenmerkte zich door slordig spel en gemiste kansen. Vooral Donny Warmerdam en Jesse van de Haar kregen mogelijkheden om de score te openen, maar doelman Romain Matthys hield de thuisploeg op de been. Aan de andere kant kwam De Graafschap ook goed weg toen een poging van oud-speler Bryan Smeets via de lat het doel net niet vond.

In de tweede helft zette De Graafschap de aanvalslijn voort, met opnieuw grote kansen voor onder andere Van de Haar en de gevaarlijke Ibrahim El Kadiri. Toch slaagde geen van de aanvallers erin om de ban te breken en het veldoverwicht om te zetten in een voorsprong. De scherpte in de afronding ontbrak, terwijl de druk op het MVV-doel toenam. Keeper Matthys voorkwam meerdere keren dat De Graafschap de verdiende openingstreffer maakte, waarmee hij een belangrijke rol speelde in het doelpuntloze resultaat.

Het gelijkspel tegen MVV betekent een gemiste kans voor De Graafschap in de strijd om directe promotie. Hoewel de ploeg dankzij het punt stijgt naar de derde plek, blijft de nasmaak van een onnodig puntenverlies hangen. De interlandbreak biedt nu een kans om aan de afwerking te werken voordat TOP Oss op 22 november op bezoek komt in Doetinchem, waar De Graafschap de goede lijn hoopt te hervatten.

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op De Treffers

De Graafschap heeft zaterdagmiddag in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen een verdiende 1-3 ove...

Op eerste Mooiage Festival komen Duitse en Nederlandse cultuurverschillen aan het licht

Een kasteel, culinaire verwennerij, muziek en een internationale sfeer: het nieuwe festival Mooiage ...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met veel bewolking en op zondag neerslag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

Dokkum volgt Doetinchem op als gastheer van Koningsdag

Na een Koningsdag met een Achterhoeks stempel in het hartje van Doetinchem, zal de Koninklijke famil...