gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap speelt doelpuntloos gelijk tegen MVV

d845119614bf456cad09743f81341313

De Graafschap is er niet in geslaagd om de overwinning mee te nemen uit Maastricht. Ondanks een flink veldoverwicht en veel gecreëerde kansen tegen laagvlieger MVV, wisten de Superboeren niet tot scoren te komen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De eerste helft kenmerkte zich door slordig spel en gemiste kansen. Vooral Donny Warmerdam en Jesse van de Haar kregen mogelijkheden om de score te openen, maar doelman Romain Matthys hield de thuisploeg op de been. Aan de andere kant kwam De Graafschap ook goed weg toen een poging van oud-speler Bryan Smeets via de lat het doel net niet vond.

In de tweede helft zette De Graafschap de aanvalslijn voort, met opnieuw grote kansen voor onder andere Van de Haar en de gevaarlijke Ibrahim El Kadiri. Toch slaagde geen van de aanvallers erin om de ban te breken en het veldoverwicht om te zetten in een voorsprong. De scherpte in de afronding ontbrak, terwijl de druk op het MVV-doel toenam. Keeper Matthys voorkwam meerdere keren dat De Graafschap de verdiende openingstreffer maakte, waarmee hij een belangrijke rol speelde in het doelpuntloze resultaat.

Het gelijkspel tegen MVV betekent een gemiste kans voor De Graafschap in de strijd om directe promotie. Hoewel de ploeg dankzij het punt stijgt naar de derde plek, blijft de nasmaak van een onnodig puntenverlies hangen. De interlandbreak biedt nu een kans om aan de afwerking te werken voordat TOP Oss op 22 november op bezoek komt in Doetinchem, waar De Graafschap de goede lijn hoopt te hervatten.

Lees ook

Tanken10

Duitse brandstofprijs gaat 17 cent omlaag: tanken over de grens wordt weer aantrekkelijk

De Duitse regering heeft samen met de deelstaten een akkoord bereikt om de energiebelasting op brandstof opnieuw met 17 cent per liter te verlagen. Daarmee wordt tanken over de grens voor veel Achterhoekers weer aantrekkelijker. Het steunpakket dat de Duitse regering voor ogen heeft, moet uiterlijk 1 oktober worden ingevoerd en geldt in ieder geval tot het einde van dit jaar.

eeenrichting Eltenseweg Beek_Sluipverkeer12

Eltenseweg weer als vanouds zodra grenscontrolefuik op A12 echt weg is

Sinds de invoering van de Duitse grenscontroles op de A12 weert de gemeente Montferland sluipverkeer uit het dorp Beek met eenrichtingsverkeer op de Eltenseweg. Die maatregel verdwijnt zodra de vaste controlepost bij de grens daadwerkelijk is opgeheven.

Grenscontrole A3

Duitse reacties: ‘De grens gaat open; volgende week gebeurt het’

De vaste grenscontrole op de A3/A12 bij Elten verdwijnt mogelijk al komende week. De Duitse politie gaat automobilisten voortaan vanuit het rijdende verkeer selecteren en voor een controle naar parkeerplaats Hohe Heide leiden. Daarmee moet een einde komen aan de dagelijkse files en het sluipverkeer door Elten, Beek en Babberich.

station Emmerich

Grensregio wil intercitystop in Emmerich: Oude IJsselstreek en Montferland trekken op met stadsbestuur

Emmerich krijgt steun van Montferland en Oude IJsselstreek bij de lobby voor een halte van de nieuwe intercity tussen Amsterdam en Düsseldorf. De drie grensgemeenten willen gezamenlijk bij NS en Deutsche Bahn pleiten voor een stop in Emmerich wanneer de verbinding in 2028 van start gaat.

Graafschap_010

De Graafschap wil eerste zege vervolg geven tegen NAC: ‘Laten zien dat het geen eenmalig iets is’

Na de zeer moeizame seizoenstart heeft De Graafschap eindelijk de eerste overwinning van het seizoen op zak. De Superboeren wisten een spannende wedstrijd bij FC Emmen met 1-2 te winnen. Zondag hoopt de ploeg verder te bouwen op dat resultaat. Trainer Thomas Duivenvoorden merkt een goede energie binnen de selectie, maar wil nog niet te vroeg spreken van een ommekeer.

5b6cce76-4277-3a01-9fd0-3b8470e15d7a

Bouwpauze leidt tot onrust in Bronckhorst: boeren aangesproken door buurtgenoten

Een tijdelijke bouwpauze rond geitenhouderijen heeft in Bronckhorst geleid tot onrust tussen boeren en buurtbewoners. Inwoners spraken geitenhouders aan, omdat hun bouwplannen stil kwamen te liggen. Wethouder Robbert van Velsen van Gemeentebelangen Bronckhorst zegt de ontstane spanningen te betreuren. De gemeenteraad draaide de bouwpauze donderdagavond unaniem terug.