gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap speelt doelpuntloos gelijk tegen MVV

d845119614bf456cad09743f81341313.jpg

De Graafschap is er niet in geslaagd om de overwinning mee te nemen uit Maastricht. Ondanks een flink veldoverwicht en veel gecreëerde kansen tegen laagvlieger MVV, wisten de Superboeren niet tot scoren te komen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De eerste helft kenmerkte zich door slordig spel en gemiste kansen. Vooral Donny Warmerdam en Jesse van de Haar kregen mogelijkheden om de score te openen, maar doelman Romain Matthys hield de thuisploeg op de been. Aan de andere kant kwam De Graafschap ook goed weg toen een poging van oud-speler Bryan Smeets via de lat het doel net niet vond.

In de tweede helft zette De Graafschap de aanvalslijn voort, met opnieuw grote kansen voor onder andere Van de Haar en de gevaarlijke Ibrahim El Kadiri. Toch slaagde geen van de aanvallers erin om de ban te breken en het veldoverwicht om te zetten in een voorsprong. De scherpte in de afronding ontbrak, terwijl de druk op het MVV-doel toenam. Keeper Matthys voorkwam meerdere keren dat De Graafschap de verdiende openingstreffer maakte, waarmee hij een belangrijke rol speelde in het doelpuntloze resultaat.

Het gelijkspel tegen MVV betekent een gemiste kans voor De Graafschap in de strijd om directe promotie. Hoewel de ploeg dankzij het punt stijgt naar de derde plek, blijft de nasmaak van een onnodig puntenverlies hangen. De interlandbreak biedt nu een kans om aan de afwerking te werken voordat TOP Oss op 22 november op bezoek komt in Doetinchem, waar De Graafschap de goede lijn hoopt te hervatten.

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.