gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap huurt 'veelzijdige' Simons van Zulte Waregem

1e9be9411ffdbd5c5a126398b609ca61

De Graafschap versterkt de selectie voor komend seizoen met Jevon Simons. De 19-jarige aanvaller wordt gehuurd van het Belgische Zulte Waregem. De Doetinchemmers hebben een optie tot koop bedongen.

Caitlin Sturris |  | Aangepast op
"Jevon is een enorm creatieve aanvaller", laat technisch manager Berry Powel weten. "Daarnaast is hij ook veelzijdig en kan in principe op alle posities in de voorhoede uit de voeten." Simons maakte afgelopen winter de overstap van PSV naar Zulte Waregem. In Eindhoven kwam de buitenspeler uit voor Jong PSV. In 49 duels in de Keuken Kampioen Divisie was hij goed voor veertien doelpunten en acht assists.

De Graafschap maakte dinsdag ook bekend dat Thomas Kok een contract heeft getekend in Doetinchem. De 27-jarige verdediger wist de technische staf te overtuigen tijdens zijn proefperiode. Eerder wist Powel vijf andere aanwinsten toe te voegen aan de selectie. Stijn Bultman, Teun Gijsselhart, Milan Smits, Jason Meerstadt en Dimitrios Theodoridis werden eerder aangetrokken.

Zoektocht naar spits nog in volle gang
Na afloop van de gewonnen oefenwedstrijd tegen FC Den Bosch gaf trainer Marinus Dijkhuizen aan dat hij nog een buitenspeler en een spits aan de selectie wilde toevoegen. Met de komst van Simons is een van die wensen inmiddels ingevuld. De zoektocht naar een spits loopt echter nog door. De competitie begint voor de Doetinchemmers op vrijdagavond 8 augustus met een thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo.

Lees meer over:

Lees ook

LokaalBelangDtc0

Lokaal Belang Doetinchem verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem. Dat maakte de partij maandagmiddag bekend. Volgens de partij dekte de oude naam niet meer volledig waar zij voor wil staan. De lokale partij heeft momenteel één zetel in de gemeenteraad.

Capibara40

Mannelijke capibara overleden in dierentuin in Eibergen

Een mannelijke capibara is donderdag in dierenpark Hof van Eckberge in Eibergen overleden. Na een introductie met het andere geslacht is er een confrontatie geweest, die het mannetje helaas niet heeft overleefd.

Fien Snelting

Fien Snelting wint twee prijzen bij Amphion Open: ‘Voelt een beetje onwerkelijk’

Voor de 21-jarige Fien Snelting uit Megchelen is de finale van Amphion Open van zaterdagavond er een om niet snel te vergeten. De singer-songwriter won zowel de persprijs als de vakjuryprijs.

StruikelsteenMoorman20

Na straatnaam nu struikelsteen voor verzetsheld Moorman: ‘lokale helden eren’

Een eigen straat had hij al, na dit weekend heeft verzetsheld Wim Moorman ook een eigen struikelsteen, gelegd voor zijn geboortehuis aan de Sint Jansgildestraat in Beek. “Iedere kern heeft zijn eigen helden, die moeten we eren. Voor Beek is één van die helden Wim Moorman”, zegt initiatiefnemer Henk Ankoné.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 09.57.21

Keukenbrand richt veel schade aan in woning in Doetinchem

Bij een brand in een woning in Doetinchem is zaterdagochtend veel schade ontstaan. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.