gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gelukkigste met punt bij NEC

fa8ec046449e412a25e8672ddc7d5b13.jpg
Redactie REGIO8 |

De wedstrijd was koud onderweg of NEC nam de voorsprong. Anass Achahbar profiteerde van zwak verdedigen en tekende na drie minuten met een bekeken schuiver voor de openingstreffer. Een minuut later was het alweer gelijk toen Youssef El Jebli een voorzet van Daryl van Mieghem met een kopbal bij de eerste paal promoveerde tot doelpunt. De Graafschap kreeg vervolgens via Van Mieghem, El Jebli en Tarik Tissoudali door slordig uitverdedigen van de Nijmegenaren enkele grote kansen, maar wist voor rust niet meer te scoren.

In het begin van de tweede helft bleef de wedstrijd vooral een foutenfestival. Naarmate het tweede bedrijf vorderde nam NEC het heft steviger in handen. Invaller Kevin Jansen kreeg na 74 minuten een kans voor open goal, maar zag verdediger Kevin van Diermen in de weg liggen. Steeven Langil raakte vervolgens met een schot van afstand de lat en ook invaller Sven Braken wist het doel niet te treffen. De Graafschap werd nauwelijks nog gevaarlijk en mag na de spannende slotfase in de handen knijpen met de puntendeling.

De Graafschap blijft met het punt steken op de zevende plaats van de ranglijst. Volgende week spelen de Superboeren een thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.