gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dakbrand in een aanbouw door houtkachel in Azewijn

d6eca4d854daebec0b6b65421589e807

De politie en brandweer zijn woensdag uitgerukt voor een brand in een aanbouw bij een woning in Azewijn. Mogelijk is de brand ontstaan in een doorvoerpijp van een houtkachel. Er zijn geen gewonden gevallen.

Redactie REGIO8 |
De melding van de brand aan de Passtraat kwam rond 17.45 uur binnen en werd al snel opgeschaald naar middelbrand. Hierdoor rukte de brandweer groots uit met meerdere bluswagens. Door het snelle ingrijpen van de bewoners, die de brand zelf ontdekten, kon voorkomen worden dat de brand oversloeg naar een naastgelegen loods. In de loods stonden meerdere caravans opgeslagen, waarvan er twee beschadigd raakten. Hoe ernstig de schade is wordt later onderzocht.

Doordat de bewoners zelf direct begonnen met blussen, hebben ze wat rook ingeademd. Ze zijn gecontroleerd door ter plaatse gekomen ambulancepersoneel, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis. Er zijn verder geen gewonden gevallen bij de brand.

Foto: 11Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 09.57.21

Keukenbrand richt veel schade aan in woning in Doetinchem

Bij een brand in een woning in Doetinchem is zaterdagochtend veel schade ontstaan. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Windpark Keppel-Eldrik voorlopig van de baan door nieuwe koers Bronckhorst

De gemeente Bronckhorst neemt het verzoek voor Windpark Keppel-Eldrik niet verder in behandeling. Dit laat het college weten nadat zij voor een nieuwe lokale koers kiezen om energie op te wekken.

ThomasDuivenvoorden10

De Graafschap verliest opnieuw en is hekkensluiter

De Graafschap is er opnieuw niet in geslaagd om de punten in eigen huis te houden. De ploeg van Thomas Duivenvoorden was bij vlagen niet bij machte om een vuist te maken en verloor van NAC Breda: 1-2.

WhatsApp Image 2026-09-19 at 16.04.36

Vrachtwagen uit Spanje klemgereden en doorzocht door politie in Doetinchem

Een vrachtwagen uit Spanje is donderdag klemgereden door de politie in Doetinchem. Het voertuig is later doorzocht. Wat de aanleiding van de actie was is niet nog bekend, daar komt nog meer duidelijkheid over.

Tanken10

Duitse brandstofprijs gaat 17 cent omlaag: tanken over de grens wordt weer aantrekkelijk

De Duitse regering heeft samen met de deelstaten een akkoord bereikt om de energiebelasting op brandstof opnieuw met 17 cent per liter te verlagen. Daarmee wordt tanken over de grens voor veel Achterhoekers weer aantrekkelijker. Het steunpakket dat de Duitse regering voor ogen heeft, moet uiterlijk 1 oktober worden ingevoerd en geldt in ieder geval tot het einde van dit jaar.