Ulft, Nederland
Terug

Cliënten van Diafaan worden overgenomen

67fd19383acecb1d591b8c8e8f0821ff.jpg
Redactie REGIO8 |
"Nu Diafaan ophoudt te bestaan, zetten de regionale partijen de zorg voort en is de continuïteit van de zorg voor cliënten gegarandeerd", zo laten de zorgorganisaties in een gezamenlijk bericht weten. "De partijen proberen waar mogelijk medewerkers van Diafaan in dienst te nemen, zodat cliënten de voor hen vertrouwde gezichten blijven zien. De organisaties gaan in gesprek met de medewerkers over hun dienstverband."

De partijen leggen hun keuze uit: "In goed overleg met het Menzis Zorgkantoor, verzekeraars, woningcorporaties en de curator is voor deze oplossing gekozen. Zo zorgen Pleyade, Liemerije en Sensire dat de kwaliteit van zorg voor cliënten gewaarborgd is."

Lees ook

DidamBrand1.png

Bankstel tegen gevel speelde rol bij verwoestende brand Begoniastraat Didam

Woningbouwcorporatie Plavei heeft meer duidelijkheid over de brand op 13 mei 2025 waarbij een heel huizenblok verwoest werd. Na ongeveer negen maanden is het onderzoek van de VNOG (Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland) gepresenteerd. Het antwoord is niet zo bevredigend als misschien wel verwacht.

lochem gemeentehuis0.jpg

Bedrijfsleven waarschuwt Lochem: ‘Zonder ruimte en stroom vertrekken bedrijven’

De Industriële Kring Lochem (IKL) ziet het gebrek aan bedrijfsruimte en de overbelasting van het elektriciteitsnet als een groeiend probleem voor het lokale bedrijfsleven. Tijdens een verkiezingsdebat met gemeenteraadsfracties waarschuwde voorzitter Nico Groen dat bedrijven de gemeente verlaten als er niet op tijd structurele oplossingen komen.

timpke.jpg

Huidige raad mag vragen stellen, nieuwe raad beslist over zwembadenkwestie in Berkelland

Een nieuw overdekt zwembad? Renovatie van de twee bestaande overdekte zwembaden? In stand houden van de kleine baden in de kernen? De politiek in Berkelland mag er dinsdagavond vragen over stellen tijdens een zogenaamde beeldvormende vergadering, maar het eindoordeel is aan de nieuwe raad, dus ná de verkiezingen op 18 maart.

03 Trein0.png

Voorstanders treinverbinding naar Münster stuiten op dood spoor

Een treinverbinding naar Münster, vanuit Winterswijk en Bocholt. Voorstanders aan beide zijden van de grens pleiten er voor, maar stuiten vooralsnog op een dood spoor. De lijst van obstakels en bezwaren wint het nog altijd van het voordeel van het heropenen van een oude spoorlijn.

WhatsApp Image 2026-02-09 at 20.36.27.jpeg

Auto belandt op dak na eenzijdig ongeval N18 Varsseveld

Een auto is maandagavond bij een eenzijdig ongeval op de N18 bij Varsseveld op het dak terechtgekomen. De afslag naar de A18 is enige tijd afgesloten geweest. Niemand raakte gewond.

WhatsApp Image 2026-02-09 at 19.34.23.jpeg

Bestuurder meegenomen voor blaastest na ongeval op N18 bij Eibergen

De N18 is maandagavond tijdelijk deels afgesloten geweest na een aanrijding ter hoogte van Eibergen. De veroorzaker van het ongeval is meegenomen naar het politiebureau voor een ademanalyse.