gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Centrum Zevenaar krijgt een nieuwe impuls

89bfc7a2e78535a59414d99bf942b204.jpg
Redactie REGIO8 |

“Er zijn belangrijke onderwerpen die aandacht behoeven in ons centrum”, zegt voorzitter Jan Willem Rebers van het ondernemersfonds. “Er verandert op dit moment een heleboel. We hebben te maken met leegstand. We hebben daarvoor een professionaliseringsslag gemaakt, door een centrummanager aan te nemen die structureel met dit probleem aan de slag kan.” De nieuwe centrummanager Ton van Lier geeft aan dat hij op zeer korte termijn verandering wil zien, in bijvoorbeeld de leegstand in het centrum. “Daar zal een belangrijke prioriteit naar uit gaan, om de leegstaande winkels zo snel mogelijk weer ingevuld te krijgen met startende ondernemers”, stelt Van Lier.

“Een van de belangrijkste dingen die het komend jaar zullen gaan gebeuren is de inrichting van het gebied. Omdat nog weer eens een keer een opfrisser te geven”, aldus Van Lier. “Met name de bestrating, de inrichting, de lampen, de feestverlichting, al dat soort zaken die uiteindelijk de sfeer brengen in het stadsgebied zullen we de komende jaren op de agenda zetten.” Volgens wethouder Gerard Hendriksen zullen de ondernemers en inwoners van het centrum nauw betrokken worden bij de uitwerking van de ideeën. “Veel praten over en luisteren naar wat er speelt. Daarna toch de gemeenschappelijke deler weten te vinden, om te kijken hoe we verder kunnen samen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.