Ulft, Netherlands

Brommerrijder gewond na aanrijding nabij Lichtenvoorde

De bestuurder van een brommer is woensdagavond gewond geraakt na een aanrijding met een automobiliste nabij Lichtenvoorde. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 10 november 2022 09:59 | Aangepast op 10 november 2022 09:59
Het ongeval gebeurde rond 19.45 uur op de Zieuwentseweg. Beide bestuurders waren onderweg van Zieuwent in de richting van Lichtenvoorde. De brommerrijder reed op het fietspad naast de Zieuwentseweg. De automobiliste wilde een eigen weg inslaan, maar zag daarbij de bestuurder van de brommer over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. De airbags van de auto zijn daardoor uitgeklapt.

De brommerrijder vloog door de klap over de auto en kwam aan de andere kant in de berm terecht. Omstanders hebben eerste hulp geboden tot de hulpdiensten ter plaatste kwamen. Hij is met onbekend letsel afgevoerd naar het ziekenhuis. De automobiliste is met de schrik vrij gekomen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl





Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op De Treffers

De Graafschap heeft zaterdagmiddag in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen een verdiende 1-3 ove...

Op eerste Mooiage Festival komen Duitse en Nederlandse cultuurverschillen aan het licht

Een kasteel, culinaire verwennerij, muziek en een internationale sfeer: het nieuwe festival Mooiage ...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met veel bewolking en op zondag neerslag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

Dokkum volgt Doetinchem op als gastheer van Koningsdag

Na een Koningsdag met een Achterhoeks stempel in het hartje van Doetinchem, zal de Koninklijke famil...