Ulft, Netherlands

Brandje in Doetinchemse bakkerij door 'te heet brood'

In de oven van een bakkerij in Doetinchem is vrijdagochtend brand ontstaan. De oorzaak was vermoedelijk een brood dat te heet was geworden.
Redactie REGIO8 | 16 december 2022 09:53 | Aangepast op 16 december 2022 09:53
De brandweer werd iets na 07.00 uur ’s ochtends gealarmeerd voor het incident aan de Plakhorstweg. Ter plaatse bleek dat in een van de ovens brand was ontstaan. Brandweerlieden hebben na aankomst de brand geblust. Het aanwezige personeel is nog nagekeken door ambulancepersoneel vanwege het inademen van rook, maar niemand hoefde naar het ziekenhuis.

Hoeveel schade er is ontstaan door het vuur, is niet bekend. De bakkerij blijft wel in bedrijf omdat er meerdere hallen zijn. De hal waar de brand is geweest, blijft voorlopig wel afgesloten.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Persoon geslagen met stalen buis in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag is in Doetinchem een persoon geslagen met een stalen buis. Het sl...