Ulft, Netherlands

Bovenverdieping van woning in Doetinchem verwoest

In een vrijstaande woning in Doetinchem is in de nacht van vrijdag op zaterdag brand uitgebroken. Het vuur was een tijd uitslaand en heeft de bovenverdieping verwoest.
Redactie REGIO8 | 15 oktober 2022 13:38 | Aangepast op 15 oktober 2022 13:38
De woningbrand ontstond rond 04.30 uur in het huis aan de Rietvoorn, in een woonwijk bij de Oude IJssel. Na aankomst schaalde de brandweer snel op naar een grote brand. Er kwam onder meer een hoogwerker ter plaatse om het vuur te blussen. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt bij de brand.

De bovenverdieping van de woning heeft grote schade opgelopen door het vuur. Wat de oorzaak is geweest van de brand, die ook nog enige tijd uitslaand was, is niet bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Vrijheidsstroom verbindt Duitsland en Nederland met kunst langs het water

Langs de oevers van de Bocholter Aa in Duitsland en de Oude IJssel in Doetinchem zijn sinds gisterav...

Vierde landstitel lonkt voor Orion Stars na tweede overwinning op Lycurgus

Orion Stars uit Doetinchem heeft zich een ideale uitgangspositie verschaft voor het binnenhalen van ...

Bocholts laatste ooggetuigen beschrijven het einde van de oorlog in een volledig gebombardeerde stad

"Die voortdurende luchtalarmen waren voor ons kinderen gewoonweg vreselijk!" Indringend beschreef Ma...

Estafettelopers Doetinchem zijn binnen, vrijheid vieren kan beginnen

Na een nachtelijke estafetteloop van bijna tien uur is maandag rond 10.45 uur het vrijheidsvuur aang...

Boumans geniet nog altijd na van Koningsdag: ‘Alleen maar blije mensen gezien’

Het is inmiddels alweer een week geleden, maar op zaterdag 26 april stond heel Doetinchem op zijn ko...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...