gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Botsing met drie auto's in Doetinchem

af948cc460cc3a07f54376a653391832.jpg

Drie automobilisten zijn woensdagmiddag op elkaar gebotst in Doetinchem. Niemand raakte bij het ongeval gewond.

Serena Speet |
De botsing vond rond 15.00 uur plaats op de Oostelijke Randweg, net voor de verkeerslichten op de kruising met de Terborgseweg. De drie automobilisten, waarvan één bestuurder met een aanhanger, reden vanuit Zelhem in de richting van Doetinchem toen ze door onbekende oorzaak op elkaar botsten.

Niemand raakte bij het ongeval gewond. Twee van de drie auto's moesten worden afgesleept, de automobilist met aanhanger kon zijn weg vervolgen. Het overige verkeer op de weg tussen Zelhem en Doetinchem ondervond geruime tijd hinder van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

30db8291-449f-4012-beed-d62ed1965025.jpg

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

35a09fd2-24db-42f8-a8a3-2dbe98b3d2b2.jpg

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Omroep GLD honden.jpg

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Defensie_030.png

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.