gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bijzondere kleding in Werkcafé Montferland

a8f7820bf9da472a97922cac5fe4bd3b
Redactie REGIO8 |
"Het was pittig", aldus Frank van Asseldonk, namens BAS Bedrijfskleding betrokken bij het maken van de nieuwe, recyclebare kleren voor het personeel. "We hebben gekozen voor een aparte groene kleur die goed in de omgeving past." Werknemer Robert van het Werkcafé is tevreden: "Ik ben er blij mee. Het zit fijner dan die andere kleren. Ik vind zwart en grijs ook beter dan de vorige kleuren. Die vond ik lelijk." De positieve reacties vanuit het personeel zijn voor Van Asseldonk een bevestiging: "Dat is voor ons het grootste compliment dat we kunnen krijgen."

Binnen het Werkcafé krijgen cliënten van Zozijn en stagiaires van De Ziep de kans om zich te ontwikkelen. "We willen heel graag een goede plek hebben voor onze mensen om te laten zien welke mogelijkheden ze allemaal hebben", aldus Thea Tiemessen van Zozijn. Ze hoopt dat het Werkcafé van Montferland navolging krijgt en doet een open uitnodiging naar Liemerse bedrijven: "We zijn altijd op zoek naar instellingen en ondernemingen die met ons willen samenwerken. Dit is een stukje horeca, maar we hebben ook mensen die in het groen werken, in het facilitair of in de industrie. Ook daarvoor zoeken we naar samenwerkingsvormen."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op FC Utrecht

De Graafschap heeft zaterdag de eerste wedstrijd van de oefencampagne in aanloop naar het nieuwe seizoen gewonnen van eredivisionist FC Utrecht. In Elinkwijk werd het 1-2 voor de Doetinchemmers.

Hoogwater0

Olburgen en Steenderen in beeld voor mogelijke rivierverruiming langs de IJssel

Het gebied tussen Olburgen en Steenderen is in beeld als mogelijke locatie voor toekomstige rivierverruiming langs de IJssel. Deskundigen adviseren om te onderzoeken of hier binnendijks ruimte kan worden gereserveerd, zodat de rivier in de toekomst meer water veilig kan afvoeren bij extreem hoogwater. Het gaat nog niet om een vastgesteld plan, maar om een verkenning binnen het landelijke programma Ruimte voor de Rivier 2.0.

GoudenHanden

Motie van wantrouwen tegen voltallig college, vlak voor wisseling

Een week voor de collegewisseling heeft Partij Helder een motie van wantrouwen ingediend tegen het voltallige college van burgemeester en wethouders. Aanleiding is de weigering van het college om informatie te verstrekken over de COA-schouw rond de mogelijke komst van een azc in Montferland.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 09.53.59

Code rood voor hitte ook op zaterdag, KNMI waarschuwt voor gezondheidsrisico's

De extreme hitte in de Achterhoek houdt ook zaterdag aan. Daarom heeft het KNMI opnieuw code rood afgegeven. De waarschuwing geldt vanwege temperaturen die opnieuw ruim boven de 30 graden uitkomen. Vooral de combinatie van hoge temperaturen en een hoge luchtvochtigheid zorgt volgens het KNMI voor een zeer belastende hitte.

03 Gemeentehuis Montferland0

Nieuwe coalitie is er uit: ‘Montferland maken we samen’

Onder de naam ‘Montferland maken we samen’ is vrijdagmiddag het nieuwe coalitieprogramma van de gemeente gepresenteerd. De nieuwe coalitie bestaat uit CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland, dit was eind mei ook het advies van de verkenner.

76f3cc2e-84e9-42ed-81e4-a272228a2f32 (1)

Weerboer Gerrit Vossers verwacht verkoeling na het weekend: 'Nog even afzien'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij de Farm & Country Fair in Aalten voorspelt de weerboer in de extreme hitte dat verkoeling na het weekend komt.