gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder gewond na eenzijdig ongeval in Rekken

fc772affeae74c0014c75c354e4ead01.jpg

Een bestuurder is vrijdagmorgen tegen een boom gebotst in Rekken. De man is uit het voertuig gehaald en meegenomen naar het ziekenhuis. Ook zijn hond, die achterin de auto zat, moest worden bevrijd.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval vond rond 07.30 uur plaats aan de Rekkenseweg. De bestuurder raakte door onbekende oorzaak van de weg, reed over de naastgelegen sloot en kwam tegen een boom tot stilstand. De toegesnelde hulpdiensten hebben de man uit de auto moeten halen. Hij is met onbekend letsel naar het ziekenhuis in Enschede gebracht. Achterin het voertuig zat een herdershond, de dierenambulance kwam ter plaatse om het dier te helpen.

De vrouw van de bestuurder werd door de politie opgehaald van de camping waar zij verbleven. Zij heeft zelf haar hond uit het voertuig gehaald, het dier zal gecontroleerd moeten worden door een dierenarts. Het voertuig raakte zwaar beschadigd en moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.