gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Berkellandse voetbalclubs bundelen kracht

89998db9c0a83a098277b36bd210a62d.jpg

Met ingang van het nieuwe voetbalseizoen gaan de jeugdafdelingen van vijf voetbalclubs uit de gemeente Berkelland een samenwerking aan. Onder de naam UNO’21 staat zaterdag de eerste gezamenlijke training op het programma.

Tim Rondeel |
''Het is natuurlijk een behoorlijke puzzel die we met z’n alle moeten gaan leggen'', laat Herbert Hork weten aan Nieuws uit Berkelland. ''Zo’n puzzel leg je nooit in een keer goed. Dat betekent dat je in het eerste jaar zult zien dat je heel veel maatwerk moet verrichten en heel veel met elkaar in gesprek moet blijven om er voor te zorgen dat alles goed draait.'' De vereniging gaat volgend seizoen beginnen met ongeveer 250 jeugdleden. ''We willen er voor zorgen dat iedere speler bij ons het fijn en gezellig heeft en met plezier naar de vereniging komt", aldus Hork, die verantwoordelijk is voor het voetbaltechnische zaken binnen de nieuwe samenwerking.

Inmiddels zijn de eerste ballen onder de nieuwe naam, Uut Naoberschap Ontstaon, al getrapt. ''De mini-pups zijn een paar weken geleden begonnen'', laat Timon Hondorp weten namens de activiteitencommissie. “Het is door de corona nog heel erg lastig om activiteiten te organiseren”, zegt Hondorp. ''Maar op 12 juni gaan we een voetbaldag organiseren die voor leden en niet leden is. Dan gaan we zoveel mogelijk mensen en kinderen laten kennis maken met de nieuwe vereniging UNO.''

Foto: Nieuws uit Berkelland

Lees ook

StokhorsterparkHummelo0.png

Samenwerking tussen Hummelo en gemeente leidt tot woonplannen

In Hummelo hebben inwoners en de gemeente Bronckhorst samen in een werkgroep plannen gemaakt voor een gloednieuwe woonwijk: Stokhorsterpark. Die nieuwe impuls was volgens dorpsraadvoorzitter Nick Bijloo hard nodig.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 14.48.29.jpg

Winterswijker aangehouden na onderzoek naar mogelijk explosief in auto

Een 41-jarige man uit Winterswijk is dinsdagmiddag kort aangehouden in verband met een onderzoek naar een mogelijk explosief in een voertuig. De EOD kwam ter plaatse, maar uiteindelijk bleek het niet om een explosief te gaan. De man is later weer vrijgelaten.

GRAVROUWENPROMOTIE0.jpg

Huldiging voor De Graafschap Vrouwen na historische promotie

De Graafschap Vrouwen heeft geschiedenis geschreven door te promoveren naar de Eredivisie. De voetbaldames wisten met 1-2 te winnen van Jong-Ajax en daarmee kampioen te worden in de eerste divisie. Op een zonovergoten festival Achterland in Doetinchem werden de dames zaterdagmiddag onder luid applaus gehuldigd.

Stadhuis doetinchem.jpg

Coalitie Doetinchem rond: twee nieuwe gezichten in college

De coalitieonderhandelingen in Doetinchem zijn afgerond en de deelnemende partijen zijn eruit. PRO, CDA, VVD en D66 presenteren hun coalitieagenda ‘Samen en met lef’. Met de nieuwe agenda schuiven ook twee nieuwe gezichten aan als wethouder. Maarten op de Weegh treedt voor het eerst aan en Antoon Peppelman komt over van de gemeente Bronckhorst.

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.

WhatsApp Image 2026-05-25 at 09.21.16.jpeg

Café-restaurant in Noordijk grotendeels verwoest door grote brand

In een café-restaurant in Noordijk heeft zondag op maandagnacht een grote brand gewoed. Er raakte niemand gewond.