Ulft, Netherlands

Automobiliste gewond na aanrijding op N317 bij Terborg

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een aanrijding op de N317, de Slingerparallel, is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Bij het ongeval waren twee voertuigen betrokken.
Redactie REGIO8 | 19 april 2025 09:28 | Aangepast op 19 april 2025 09:28
Het ongeluk gebeurde rond 23.45 uur op de N317. Een automobiliste was onderweg in de richting van Doetinchem toen ze door een nog onbekende oorzaak de macht over het stuur verloor. Hierdoor kwam ze hard in botsing met een tegemoetkomende automobiliste. De vrouw die de macht over het stuur verloor, raakte gewond en is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De andere betrokken automobiliste kwam met de schrik vrij.

Door het ongeval is de N317 tijdelijk in beide richtingen afgesloten geweest. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Lees meer over:

112Achterhoek-Nieuws|

Lees ook

Fietsster gewond na aanrijding met automobilist in Wehl

Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist op de N815. Een...

Motorrijder gewond na aanrijding bij Hummelo

Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een automobiliste in het buite...

Verwarde man in Doetinchem van straat gehaald door politie

Hulpdiensten hebben zaterdagavond een verwarde man op de Bilderdijkstraat benaderd en uiteindelijk o...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...