gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilist knalt op boom bij Zelhem

1f691d59a645c43a7e6ad363149ac109

Een automobilist is woensdagmiddag op een boom gebotst in het buitengebied van Zelhem. De bestuurder raakte daarbij ernstig gewond en is per traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 | Serena Speet |
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 15.00 uur op de Halseweg. De automobilist reed vanuit Halle in de richting van Zelhem toen het misging. De bestuurder reed rechts de berm in en raakte daar een boom, vervolgens schoot hij naar links en kwam hij tot stilstand tussen een rij met twee bomen. Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet bekend. Door de harde klap kwam de automobilist bekneld te zitten. Brandweerlieden hebben hem uit zijn auto kunnen bevrijden. De bestuurder is met onbekend letsel naar het ziekenhuis in Nijmegen gebracht door een traumahelikopter.

De auto moest worden afgesleept. De verkeersongevallenanalyse is ter plaatse gekomen om onderzoek te doen naar de toedracht. De Halseweg is voorlopig afgesloten.

Foto: 112Achterhoek-nieuws

Lees ook

25-DSC09594

De Graafschap doet zaken met Juventus: Italiaan Gabriele Finocchiaro gehuurd

De Graafschap neemt Gabriele Finocchiaro op huurbasis over van de Italiaanse grootmacht Juventus. De Doetinchemmers hebben een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 14.47.58

Brommobiel botst tegen gevel van woning in Winterswijk aan

Een brommobiel is dinsdagmiddag tegen een woning in Winterswijk gebotst. De raam van de woning liep hierbij schade op, de bestuurder van het voertuig is naar het ziekenhuis gebracht.

BijDoortje10

Ettense huiskamer Bi-j Doortje verhuist naar kerk: ‘Nu nog een biljart’

Wie helpt de Ettense Huiskamer Bi-j Doortje aan een biljart? Alle kleine beetjes helpen. Dat is eigenlijk de oproep van het initiatief na de verhuizing van de kantine van v.v. Etten naar het café in de vernieuwde Martinuskerk. “De mensen kunnen sjoelen, kaarten maken, kaarten, rummikuppen, knutselen, eigenlijk alles wat ze willen, nu nog een biljart”, zegt Jan Slutter als vrijwilliger.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde komende tijd nog dicht: 'Langere periode met regen nodig'

Het sluizencomplex in Eefde blijft nog tot in ieder geval dit weekend dicht. Vanwege de aanhoudende droogte kwam het waterpeil onder de ondergrens, die op 9,10 meter NAP ligt en werd scheepvaart verboden op het Twentekanaal.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.