gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aanhouding na inbraken in Winterswijk

6cd7dbc3af88aa14c855532c5e437ff7.jpg

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere diefstallen en inbraken in Winterswijk. De man wordt woensdag voorgeleid.

"In verband met alle meldingen en aangiftes zijn wij in de nachten actief aanwezig geweest in Winterswijk", laat een woordvoerder van de politie weten. In de nacht van zaterdag op zondag werd de verdachte gesignaleerd op de B. Stegemanstraat, waar hij werd aangehouden. Het gaat volgens de politie om een 35-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats: "De man zit momenteel nog vast en wordt gelinkt aan vijf zaken waarbij er sprake was van diefstal of pogingen tot diefstal."

Wat de geschatte schade is durft te politie niet te zeggen: "De expertise op gebied van schade ligt niet bij ons", geeft de woordvoerder aan. Ook wat er precies is meegenomen is nog niet duidelijk. Het onderzoek van de politie loopt nog.

Foto: REGIO8

Lees ook

GatLochem.jpg

Brug bij Eefde per direct afgesloten vanwege zinkgat

De gemeente Lochem heeft in overleg met Rijkswaterstaat de Eefdese Brug tussen Zutphen en Eefde per direct afgesloten voor al het verkeer. Een zinkgat, net voor de brug aan de kant van Eefde, zorgt voor verzakking van het wegdek.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil dak- en thuisloosheid zichtbaar maken: 'Denken soms dat het hier nauwelijks voorkomt'

Verschillende organisaties in Lochem doen mee aan de landelijke telling van dak- en thuisloosheid. De gemeente wil met deze telling beter in beeld krijgen hoeveel mensen geen stabiele woonplek hebben en kijken wat er nodig is om hen te ondersteunen.

DRU_020.png

Achterhoek Raad vergadert weer bij DRU Industriepark, roulatiesysteem blijft voorlopig

De Achterhoek Raad vergadert maandag 18 mei met de nieuwe raad weer bij het DRU Industriepark. Ook staat er een fotosessie gepland. Eerder keerde 8RHK-ambassadeurs het industriepark de rug toe vanwege kostenstijging. Er werd toen gekozen voor een roulatiesysteem met verschillende locaties.

GerritVossersTent0.jpg

Weerboer Gerrit voorspelt heerlijk weer: 'Je moet het weekend plukken'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanaf het terrein van het Laakfest in Azewijn voorspelt hij een heerlijk weekend.

Woonzorgcentrumoptreden.jpg

Oude IJsselstreek vraagt verengingen te repeteren in woonzorginstellingen

Elke week cultuur inhuren voor vermaak in woonzorginstellingen rijst qua kosten de pan uit. Om dit te drukken komt cultuurmakelaar van de gemeente Oude IJsselstreek Theo Soontiëns met een oplossing. Hij vraagt nu culturele verenigingen, van toneel tot schutterij, om een repetitie te verplaatsen naar woonzorgcentra.

593ee0a2-15c1-3d85-af14-481aa8703839.jpg

Minister wil statushouders sneller aan het werk: Achterhoek al langer bezig

Minister Thierry Aartsen van Werk en Participatie wil dat statushouders sneller aan het werk gaan. In ruim tachtig gemeenten moeten nieuwkomers met een verblijfsvergunning hun inburgering combineren met een zogenoemde startbaan. Ook acht Achterhoekse gemeenten doen mee.