Ulft, Netherlands

Nieuwe locatie Mañana Mañana is in Laren

Festival Mañana Mañana van De Feestfabriek vindt dit jaar plaats in Laren. Met Kasteel Oolde heeft de organisatie een nieuwe locatie gevonden voor het vierdaagse evenement.
Regio8 | 28 mei 2021 14:22 | Aangepast op 28 mei 2021 14:22
Hoewel de kaartverkoop voor het festival al was gestart, zocht de organisatie nog altijd naar een locatie. De Feestfabriek noemt de kasteelomgeving in de gemeente Lochem uitermate geschikt. “Met het kasteel als centrale blikvanger en de omliggende kleurrijke en levendige natuur vinden we opnieuw een festivallocatie die je direct na aankomst uit de dagelijkse sleur zal halen: ver weg van de grijze massa”, aldus de Feestfabriek.

De afgelopen jaren vond het festival plaats rond Kasteel Vorden. Door de verplaatsing van Mañana Mañana in verband met de coronamaatregelen, was deze locatie niet beschikbaar. Nu is Kasteel Oolde van donderdag 12 tot en met zondag 15 augustus het decor. De allereerste edities van het festival waren in Hummelo.

Foto: REGIO8

Lees ook

Zoektocht naar vermiste tamandua nog altijd in volle gang in Eibergen

Met man en macht en met behulp van zoekhonden, warmtecamera's en drones wordt nog altijd naar de ont...

Ulftse kinderen vieren tachtig jaar vrijheid op acht meter hoogte

Geen rekenen of spelling dinsdag en woensdag voor basisschoolkinderen uit Ulft. Het klaslokaal wordt...

Achterhoek presenteert nieuwe woningdeal: 'We investeren in de leefbaarheid'

De Achterhoek heeft een nieuwe woningdeal opgesteld voor meer woningbouw dan eerder beoogd. In de vo...

Feestzaal Spilman verdwijnt voorgoed uit Beltrum: ‘Eeuwig jammer, maar de jeugd wil hier wonen’

Waar vroeger honderden mensen feestvierden, klinken nu het breken van puin van een sloopkraan en de ...

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....