Ulft, Netherlands

Nieuwe gemeentesecretaris Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek heeft Ron Frerix uit 's-Heerenberg dinsdag aangesteld als nieuwe gemeentesecretaris. De 55-jarige opvolger van Marijke Verstappen is op dit moment in dienst bij de gemeente Almelo.
Tim Rondeel | 1 april 2022 12:00 | Aangepast op 1 april 2022 12:00
“Het is in de eerste plaats mooi om weer terug te zijn in de Achterhoek", aldus Frerix. "Ik heb bewust voor Oude IJsselstreek gekozen omdat het een laagdrempelige gemeente is met informele omgangsvormen. En een gemeente met lef. In deze tijd waarin wordt gezocht naar een menselijke overheid, die naast inwoners wil staan, is dat hard nodig." Frerix is sinds 2018 als directeur/locosecretaris werkzaam bij de gemeente Almelo. Hiervoor was hij in dezelfde functie werkzaam bij de gemeente Doetinchem.

De terugkeer naar de Achterhoek van Frerix zorgt voor blijdschap bij burgemeester Otwin van Dijk: "We hebben er als college alle vertrouwen in dat Ron als gemeentesecretaris/algemeen directeur een mooie bijdrage levert aan de ontwikkeling van de gemeentelijke organisatie." De nieuwe algemeen directeur begint op 1 juni in Oude IJsselstreek.

Foto: Gemeente Oude IJsselstreek

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Feestzaal Spilman verdwijnt voorgoed uit Beltrum: ‘Eeuwig jammer, maar de jeugd wil hier wonen’

Waar vroeger honderden mensen feestvierden, klinken nu het breken van puin van een sloopkraan en de ...

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...