Ulft, Netherlands

N315 bij Doetinchem 's nachts afgesloten

De Doetinchemseweg (N315) tussen Zelhem en Doetinchem wordt vanwege werkzaamheden 's nachts afgesloten van 17 tot en met 21 mei. Het gemotoriseerde verkeer wordt omgeleid, het fietspad blijft gedurende de operatie wel open.
Jeanine Jongh | 4 mei 2021 12:30 | Aangepast op 4 mei 2021 12:30
De asfaltlaag op de Doetinchemseweg moet worden vervangen en er worden wegmarkeringen op het wegdek aangebracht. Het plan was volgens Provincie Gelderland om begin mei te beginnen met de werkzaamheden, maar vanwege de lage temperaturen tijdens de nacht was dit niet mogelijk. De werkzaamheden starten daarom op 17 mei om 20.00 uur. De verwachting is dat de weg vrijdagochtend 21 mei om 06.00 uur weer open gaat.

Overdag kan het verkeer gewoon over de weg rijden. 's Nachts geldt de omleiding die loopt via de N330, N314 en N317. De omleiding is met borden langs de weg aangegeven.

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....